۱۳ مرداد، ۱۳۸۹

خایه مال‌ترین ایرانیان خارج کشور- تصاویر نخبگان ۱۵۰۰ یوروئی

مفت خور ها را در سر تا سر جهان شناسایی کنید
دومين روز همايش بزرگ ايرانيان خارج از کشور و برگزاری کميسيون هاي تخصصي
مسئولان شوراي عالي امور ايرانيان خارج از کشور گفته‌اند 1200 نفر از متخصصان علمي را به اين همايش دعوت کرده‌اند اما گويا چيزي حدود 450 تا 500 نفر در اين همايش شرکت کرده‌اند.
476 نفر از آمريکا، 210 نفر از انگلستان، 100 نفر از آلمان، 49 نفر از کانادا، 28 نفر از فرانسه و 15 نفر از کشور سوئد به اين همايش که فقط حدود 3ميليارد تومان هزينه تبليغاتي دربر داشته، دعوت شده‌اند.
هر کدام از مدعوين مي‌توانستند 4 نفر را به هزينه دولت به همراه خود بياورند. هتل استقلال و هتل آزادي براي اقامت اين افراد در نظر گرفته شده است. دعوت‌شدگان به استان‌هاي اصفهان، فارس، خراسان رضوي، آذربايجان شرقي، بوشهر، اردبيل، گيلان و مازندران ‌و همچنين عسلويه سفر خواهند کرد‌؛‌ آن‌هم با هواپيماهاي چارتر رزو شده.
محمدرضا شجريان ‌نيز براي اجراي ‌موسيقي سنتي به اين همايش دعوت شده بود که البته ‌اين دعوت را نپذيرفت

ایرانیان `فرهیختح خارج کشور. عکس پریوش فاطمی در مهمانی‌های دربار دیروز و در حضور احمدی‌نژاد امروز


• *يكي از ايرانيان مقيم خارج از كشور خود را دكتر علي ديزايي فرمانده كل پليس غرب لندن معرفي كرد و خواستار حمايت احمدي‌نژاد براي ارتباط و تعامل بيشتر پليس دو كشور شد. پلیس طرفدار احمدی‌نژاد در لندن متهم به زورگویی شد
http://www.youtube.com/watch?v=XL96xpD1JQw

حاج آقا “لقایی” روحانی که یکی دو ماه پیش نامش تیتر اول خبرگزاریها بود و مجبور به ترک استرالیا شد، به “همایش ایرانیان خارج از کشور” دعوت شده است. احتمالا هزینه بلیت خروج اجباریش از استرالیا را هم از محل بودجه این همایش دریافت کرده است! اینکه این روحانی خوش نام! قرار است پس از پایان این همایش، چه خدماتی در کدام نقطه دنیا به مردمی که خرج خورد و خوراک و بلیت و هزار چیز دیگرش کردند انجام دهد، باید از کسی پرسید که ادعای مدیریت جهان و حومه را دارد! شاید بهتر باشد نام این همایش را به ” همایش ایرانیان اخراجی در کشور” تغییر داد!
عکس / مفتخور ها را در سر تا سر جهان شناسایی کنید

فیلم ها:  مهمان خارجی تجمع     مزدوران خارج نشین»جرج گالوی«کیست   گزارشی از سفرمزدوران خارج نشین رژیم به ایران1

هیچ نظری موجود نیست: