۲۲ آذر، ۱۳۸۹

درگیری پلیس آلمان با ایرانیان معترض روبروی سفارت ایران در برلن به علت شکایت سفارت ایران از پلاکارد ،" سرنکون باد جمهوری اسلامی "

درگیری پلیس آلمان با ایرانیان معترض روبروی سفارت ایران در برلن به علت شکایت سفارت ایران از پلاکارد ،" سرنکون باد جمهوری اسلامی " به زبان فارسی و انگلیسی
Demo in Berlin 10.Dec.2010 part1
Part2
درپی شکایت مزدوران سفارت نسبت به پلاکاردها و شعارهای مردم ( سرنگون باد جمهوری اسلامی ) ، پلیس به تظاهرکنندگان حمله و تعدادی را به سختی مضروب و مجروح ساخت بگونه ای که به ستون فقرات یکی از تظاهر کنندگان آسیب جدی رسیده و تعدادی دیگر نیاز به درمان و مداوا دارند .
Human Rights Day Demonstration Attendees Attacked and Arrested in Berlin
بیانیه کمیته پناهندگان سیاسی ایرانی در یونان و انجمن رنگ انتخاب دموکراتیک در آلمان در محکومیت خشونت پلیس آلمان
به اطلاع کلیه آزادی خواهان جهان میرساند که :  تجمع اعتراضی گروهی از ایرانیان آزادی خواه در آلمان در روز جمعه مورخ ۱۰/۱۲/۲۰۱۰ مصادف با روز جهانی حقوق بشر که به دعوت کمیته دفاع از زندانیان سیاسی ایرانی در آلمان با همراهی کانون پناهندگان سیاسی ایرانی در برلین و انجمن رنگ انتخاب دموکراتیک در آلمان (( . CODE e . V )) بر گذار شده بود با دخالت و اعتراض پلیس امنیت آلمان به درگیری و خشونت انجامید .
به گفته مسولین برگزاری این اکسیون اعتراضی که با مجوز قانونی برگزار شده است ، ماموران پلیس امنیت آلمان در اعتراض به یکی از پارچه نوشته هایی که شعار (( سرنگون باد جمهوری اسلامی )) روی آن نوشته شده بود با اعمال خشونت فیزیکی پارچه نوشته را از دست تظاهر کنندگان گرفته و اقدام به متفرق کردن معترضین کردند . در حین درگیری پلیس با معترضین یکی از زنان حاضر در این اکسیون مورد ضرب و شتم شدید فیزیکی قرار گرفته و مهره  پنجم ستون فقرات ایشان شکسته شده است. و هم اکنون در بیمارستانی در مرکز برلین بستری میباشد . همچنین شماری از معترضین زخمی در این درگیری توسط پلیس بازداشت چند ساعته شده اند . کمیته پناهندگان سیاسی ایرانی در یونان به همراه انجمن رنگ انتخاب دموکراتیک در آلمان (( . CODE e . V )) این اقدام وحشیانه پلیس آلمان را در روز جهانی حقوق بشر به شدت محکوم مینمایند و اینگونه حرکات خشونت طلبانه یک دولت اروپایی را نقض آشکار حقوق بشر میدانند و این اقدام ننگ آور را دهن کجی به آرمان های آزادی طلبانه مردم رنجدیده ایران بر علیه رژیم استبدادی ولایت فقیه میشمارند . بدین وسیله از کلیه فعالین سیاسی و آزادی خواهان در سرتاسر جهان میخواهیم که با برپایی اکسیون های اعتراضی در برابر سفارت خانه های آلمان این اقدام ضد حقوق بشری دولت آلمان را محکوم نمایند .   کمیته پناهندگان سیاسی ایرانی در یونان _ انجمن رنگ انتخاب دموکراتیک

خرید و فروش اجزای بدن در ایران
legal organ sale in Iran/بدن فروشی مردان و زنان ایرانی

هیچ نظری موجود نیست: