۲۵ بهمن، ۱۳۸۹

زنده باد ارتباط! مرگ بر مخابرات!

فیلتر شکن رادیو فردا- زنده باد ارتباط! مرگ بر مخابرات! http://www.4shared.com/file/QAVOx6LE/ultraRadioFarda96.html
گزارش لحظه به لحظه از تظاهرات ۲۵ بهمن
http://mardomak.org/blog/post/60139
This is a live-blog report of events in Iran on February 14, 2011 (25 Bahman).از ساعت 11 حضور تکاورهاي امنيتي موتور سوار در خط ويژه آزادي - انقلاب مشهود است. (همين)
تصویر منتسب به مرد جوان روی جرثقیل با پلاکارد اعتراضی / تهران - چهارراه قصر- شهروندان حاضر در محل، خبر از «شلوغی» در منطقه اطراف چهار راه قصر تهران می‌دهند. گزارش شده که نیروهای انتظامی و لباس شخصی به‌فراوانی در این منطقه حضور دارند.همچنین گفته شده که در این محدوده، یک مرد جوان از یک جرثقیل بالا رفته و پلاکاردی با شعار ضد حکومتی در دست داشته است. در گزارش‌های شاهدان عینی دیگر گفته شده که این شهروند، عکس میرحسین موسوی و پرچم سبز در دست داشته است.نیروهای انتظامی این جوان را از جرثقیل پایین آورده‌اند. در همین حال گزارش شده است که این جوان، قصد داشته است خود را از بالای جرثقیل پایین بیندازد.جواني كه قصد داشت خودكشي كند - البته پسر بود نه دختر - را آوردنش پايين. ده دقيقه پيش. امروز ۸ صبح در ترافیک چهاراه قصر جوانی در بالای جرثقیل پرچم ایران بدون الله را به احتزاز در اورد سپس عکس بزرگی  از یکی از شهدای جنش سبز را در دستانش بالا گرفت ، ساعاتی بعد اشخاصی سعی در پایین اوردن جوان بودند.
فیلم حادثه 25 بهمن شخصی در جهت اعتراض از جرثقیلی بالا رفته و ...
چهار راه عباس آباد و شریعتی 25 بهمن 1389 شماره2
Iran - 14 Feb 2011 Anti-regime protest has begun
قابل توجه همگان که سایت بسیج رو آوردیم پایین لطفا این لینک داخل فیس بوک را پخش کنید چون بالاترین ممکن این رو پاک کنه:
http://apps.facebook.com/care_planet/support.php?supportid=60
با این کار بار زیادی بر روی سایت های حکومتی وارد خواهد شد و منجر به مختل شدن این سایت می شود بچه های خارج لطفاً این کار رو بریا ما انجام بدن حداقل حمایتی که از شما عزیزان می خواهیم این دوسایت هم با وارد کردن آدرس http://www.pagereboot.com/ie
 سایت ها خامنه ای ،رجانیوز،کیهان،سنجش،نیروی انتظامی،ریاست جمهوری .و.....
از کار انداختن سایت های دولتی ایران توسط ایرانیان خارج از کشور همزمان با شروع راه پیمایی در تهران

تيم 5 نفره ما از ايران، امروز اخبار 25 بهمن رو به طور اختصاصي براي آزادگي ارسال مي کنه، با تشکر.
حمله هکتیویست‌ها به سایت‌های دولتی ایران در بخشی از پیام رسمی گروه ناشناس خطاب به «ملت شریف ایران» آمده است: «ما از عظمت شما آگاهیم... آزادی دربند شدنی نیست، بدانید که ما با شماییم؛ بدانید که تنها نیستید. ما ناشناسیم، ما بی‌شماریم، ما نمی‌بخشیم و فراموش هم نمی‌کنیم. منتظرمان باشید.» گروه «ناشناس»، گروهی فراملیتی از کاربران اینترنتی است که با به‌راه انداختن کمپین‌های مجازی و حملات DDoS، ظرفیت ترافیکی شبکه‌ها را به وضعیت سرریز می‌رسانند و از این طریق، ارائه سرویس آنها را مختل می‌کنند. از آن‌جا که فعالیت‌های این گروه، تلفیقی از هک و حمله اینترنتی و کنش‌گری سیاسی و اجتماعی است، به آنها «هکتیویست» هم گفته می‌شود. برخی از کاربران اینترنتی توییت کرده‌اند که وب‌سایت رسمی رهبر جمهوری اسلامی، صبح دوشنبه برای ساعاتی از دسترس خارج شده بود و در حال حاضر (ساعت ۱۱ صبح دوشنبه) نیز سایت سازمان صدا و سیما از دسترس خارج است.
سايت صدا و سيما توسط هکر هاي ناشناس که پيشتر با جنبش سبز اعلام همبستگي کرده بودند هک و از دسترس خارج شد http://www.irib.ir

هیچ نظری موجود نیست: