۲۶ مهر، ۱۳۹۵

قاری محبوب خامنه‌ای، متهم شماره یک پرونده تجاوز به نوجوانان از آب درآمد


افشاگری بی‌سابقه: قاریِ لواط کار محبوب رهبر ( حاج سعید طوسی ) را بهتر بشناسیم !!
قاری محبوب خامنه‌ای، متهم شماره یک پرونده تجاوز به نوجوانان از آب درآمد
پرونده سعید طوسی که به دلیل «فساد اخلاقی»، «اعمال منافی عفت» و «اغفال نوجوانان» قاری عضو جامعه قرآنی کشور از سال ۱۳۹۱ در محاکم قضایی گشوده شده، دارای شکات خصوصی متعددی است. اما به دلیل صاحب نفوذ بودن و ارتباط این قاری مشهور با سران ارشد نظام، به طرز شگفت‌آوری پس از گذشت پنج سال همچنان بلاتکلیف باقی‌مانده و رسیدگی به آن در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.
ولی جالبتر از همه این است که در حالی‌که انتظار می‌رفت پس از افشای پرونده انجام اعمال منافی عفت توسط سعید طوسی به پنج نوجوان قرآنی کشور این پرونده از سکوت پنج‌ساله خارج شده و شکایات شکات در دستگاه قضایی جمهوری اسلامی مورد پیگیری قرار گیرد، در اقدامی مناقشه برانگیز، دفتر رهبر جمهوری اسلامی از این «مجرم اخلاقی» دعوت کرد تا در جلسه قرائت قرآن روز نخست ماه مبارک رمضان به قرائت یک جزء از قرآن کریم بپردازد.


یکی از قربانیان تجاوزهای قاری رهبری می گوید: «آقای طوسی (قاری) قبل از دادگاه با یکی از افراد بیت رهبر تماس گرفته و تهدید کرده است که اگر من محکوم شوم صد نفر دیگر را با خودم پایین می کشم»
بنابر طبیعت چنین پرونده هایی می توان حدس زد که تعداد قربانیان بسیار بیشتر از این مصاحبه شوندگان و شاکیان باشند و بسیاری از آنها از ترس آبروریزی اقدام به شکایت نکرده اند یا تطمیع یا تهدید شده اند که شکایت نکنند.
و در حالت بسیار بد هم (که بسیار محتمل است) اعمال این شخص سیستماتیک بوده است یعنی هم تعداد متجاوزین و هم تعداد قربانیان بیش از این حرفهاست وقتی که می گوید: «اگر من محکوم شوم صد نفر دیگر را با خودم پایین می کشم» یعنی تعداد زیادی در این ماجرا هستند.
بعید نیست که این شخص دلال جور کردن نوجوانان برای مقامات یا بیت رهبری بوده است، که تهدیدش اینچنین کارساز شده است. یعنی تعداد بیشتری از این نوجوانان در منجلاب این عده متجاوز گرفتار شده اند و این نوجوانان که الان می بینیم شاکی هستند امتحانات را به خوبی جواب نداده و به مراحل بالاتر راه نیافته اند.
در مصاحبه فوق، قربانیان می گویند که تجاوزات سعید طوسی در مسافرتها و هتل ها روی داده است. به لیست مسافرتهای تبلیغی و آموزشی! این قاری توجه کنید، لینک از انجمن قاریان است:
مسافرت‌های خارجی و تبليغی: سريلانكا، پاكستان، بنگلادش، چين، عربستان 14 مرتبه، سوريه، لبنان، تركيه، عراق، روسیه، مراكش، تانزانيا، مالزی، كنيا، آفريقای جنوبی، كويت، اردن، امارات، عمان، بحرين و قطر
هر مسافرت فوق را با چند نوجوان و کودک در نظر بگیرید،
وقتی این قطعات و گفته ها را و تهدیدات سعید طوسی را در کنار هم قرار می دهیم آیا نمی توان حدس زد که سعید طوسی دلال جور کردن نوجوانان برای مقامات بوده است جایی که هیچکس کوچکترین شکی به این ماجرا نمی کرده است؛ یعنی محفلهای قرآنی و نوجوانان قاری و مُکبِر و اذان گو و بردن آنها به خلوت آن صد نفر.
عکس سعید طوسی و رهبر
این قربانیان تنها پناهی که دارند افکار عمومی است برای همین است که برای آخرین راه چاره با صدای آمریکا مصاحبه کرده اند، یاریشان کنیم.
روز و شب شما خوش
راشمور

۲ نظر:

ناشناس گفت...

مادر قحبه سوراخ کون بچه ها رو مثل چاه حموم میکرده

ناشناس گفت...

کسکش از قیافش معلومه از اون کیر کلفتاست