۰۲ آذر، ۱۳۹۴

در مورد دروغ جمعه ی خونین در پاریس بتاریخ 12+1 نوامبر!رزا: راستش با دروغهایی که رسانه ها اینروزها به خورد خوانندگان و بینندگان می دهند هر روز در حال بالا آوردن هستم. از همه بدتر داستان "زنی حامله" و آویزان به دیوار ساختمان تاتر بود که توسط یک مرد نجات پیدا کرد!  فیلم "عملیات نجات" را گویا خبرنگاری به دست رسانه ها رسانده.

الان دیدم ویدئو حذف شده ولی اینجا میتوانید ببینید.

 این ویدئو صحنه های وحشتناکی هم داره که احتمال زیاد صحنه پردازی است! البته چند روزی از انتشار ویدئو گذشته و الان ادعا میشه که "زن حامله" که بطرز آکروباتیک گاهن حتی با یک دست و از پنجه اش به لبه ی پنجره آویزان است (اغلب هم فقط با دست راستش)، گویا به افراد خیابان التماس میکرده که اگر از 15 متری بپرد، آنها در هوا بگیرندش. مدام میپرسد: آیا کسی من را در هوا می گیره؟ او بعد از مدتی گویا بی خیال پریدن میشه و به نوشته ی رسانه های دولتی توسط مردی از همان پنجره ای که زن آویزان بود، دوباره به ساختمان تاتر(طبقه ی 2) بازگردانده شده و از مرگ حتمی نجات میابد!
درابتدا در سرور یوتیوب تجزیه/تحلیل این ویدئو بیرون آمد که زن آویزان پایش بطور محکم روی میله های پنجره پایینی بوده (پنجره مثل پنجره های زندان حصار میله ای داشته) و با دست راستش میله ی پنجره ی بالا را چسبیده و اینگونه بالانسش را مدتی طولانی آویزان به دیوار حفظ کرده و چون جای پایش محکم بوده. خود من هم فیلم را با دور آهسته دیدم، ولی متوجه کَلک اصلی در ویدئو نشدم. اما راستش این فیلم اصلن یکجایش می لنگید! و بنظر صحنه سازی می آمد. چرا که کدام انسان معمولی میتواند از پنجره ای آویزان بماند و گاهن هم با یکدست؟ اکنون  چند فیلم افشاگرانه ی دیگر موجود است اینجا و همچنین اینجا  که اولن اینکه این زن "حامله" را یک زن دیگر نجات داده و نه مردی بنام سباستیان!
و گویا این زن براستی آکروباتیست بوده و فقط با دست بدنش را روی دیوار نگهداشته، چون آرشیتکت ساختمان ، قفسه ی پنجره را داخل دیوار و درست روی شیشه ی پنجره سوار کرده و نه همسطح دیوار، پس وزن زن روی پاهایش نبوده بلکه واقعن وزنش را به حالت آویزان، دستانش تحمل کرده اند...  ویدئوی توضیحی اینجا


رزا: فیلم زیرنشان میدهد که نجات دهنده مرد نبوده بلکه زنی بوده که خود از پنجره ی دیگر آویزان بوده که نسبت به «زن آویزان حامله» حتی لاغر تر هم هستش! در واقع روی دیوارساختمان تاتر سه نفر به پنجره آویزانند. یک مرد که با گوشی موبایلش مشغوله و دو زن که به همدیگر کمک می کنند!
PARIS - ALLEY FOOTAGE
1) There were 3 people hanging out windows
2) Various angles of girl hanging by her fingertips
3)Woman at the start of the video stops to put on her hijab - was she a lookout; and then takes off when either chastised by the wounded man walking by or was that a signal to leave?
4) Man exits separate exit and blends into crowd
5) Not sure why the original video was blocked off on the sides, so I re-oriented the video and lightened slightly - some may need to tilt their screens to view clearly
ویدئوی زیر دقیق نشان می دهد که وزن اصلی زن روی دستهایش افتاده و موقعیت پاها روی میله های پنجره ثبات ندارند...
11.20.15: Paris Attacks false flag proof update

این صحنه های هالیوودی مهم نبود اگر این ویدئو را به داستان سال تبدیل نمی کردند! که «زن آویزان حامله» را مردی به اسم« سباستین » نجات داده!
رسانه ی دولتی گاردین!
‘Sebastian’ speaks to newspaper about pulling woman inside as another survivor tells how she and her boyfriend pretended to be dead as gunmen walked past

البته از این داستانهای سانتی مانتال در رسانه های سیستم زیاده. قبلش هم مُخ ها را زده اند که در سالن این تاترحدود 90 نفر بدست داعش قتل عام شده اند. مسلمن داعش بسیار جنایتکاره و در این حرفی نیست. ولی این جریان حمله و قتل عام مردم عادی در پاریس، هر چه زمان می گذره، بیشتر برملا میشه که احتمال زیاد این کُشتار کار نیروهای امنیتی است و فیلمهای منتشره در واقع صحنه سازی می باشد. اینروزها ما بینندگان از طریق رسانه های دولتی بشدت بمباران دروغ شده ایم. فعلن تنها محل موجود در برخورد به این عکسها و فیلم های دروغین اینترنت است!
بیاییم بشمریم که براستی چند عکس از داخل سالنی که 90 نفر در آن به قتل رسیده اند داریم؟ فقط یک عکس! آن هم یک عکس غیر واقعیه! با عروسکهای پشت ویترین ارزان قیمت بدون چشم و گوش و لب و دهان و با پاهای غیر عادی بزرگ! خون ریخته در کف سالن تاتر هم قلابیه! عکس  زیر. کامنتهای در مورد عکس هم اینجا و اینجا
چرا ویدئو یا عکسی از بیش از 5 میلیون دوربین دولتی و خصوصی که به در و دیوار شهر پاریس برای جاسوسی از مردم نصب شده را نشان مِلت نمی دهند؟ اگرچه میگویند که حملات زیادی بوده در خیابان و حمله به بالکن رستورانها و... . داخل سالن تاتر دوربین مخفی نبوده؟ آنهم در ساختمانی که بدلیل گذاشتن برنامه هایی برای کمک به اسرائیل، صاحب یهودی اش دو ماه پیش تحت فشار حمله ی مُسلمانها ، کُل ساختمان را فروخته و برای همیشه به اسرائیل کوچ کرده؟! 
حال بگذریم از اینکه 1500 جوان داخل سالن تاتردر حال گوش دادن و تماشای موزیک هوی متال، بدون شک هر کدام یک گوشی دوربین دار در جیبشان برای گرفتن عکس از سِن نوازندگان و خود و دوستانشان دارند. به ماشینهای جستجو بزنید:

عکسی بجز عکس بالا موجود نیست! چرا؟ و تازه این عکس هم واقعی نیست


می دانیم که در روز 13 نوامبر تنها فقط یک حمله، به سالن تاتر در پاریس هم  نبوده، رسانه ها از 6 حمله نام میبرند.
چرا هیچ فیلمی نیست از صحنه ی حمله به رستورانها و قهوه خانه ها و دو انتحاری در استادیوم ورزشی و... اینهمه دوربین های دیواری در شهر و خیابان های پاریس روی حفاظت از مالکیت و پول زوم کرده و چشمانش اتوماتیک بروی قاتل مردم و دشمنان مردم بسته است.
اوه ه ه ه ه ه نه!
 یک ویدئو از داخل قهوه خانه ی کوچکی بیرون دادند که یک تروریست به افراد روی بالکن شلیک می کند. اما با دوربین داخل قهوه خانه که روی زمین را هم نشان میدهد، می بینیم که اصلن خورده شیشه ای وجود نداره! مگر می شود حتی یک فنجان هم نشکسته باشد؟
ویدئوی اینجا
Paris Attacks CCTV Footage CIA Terrorist @ Cafe Rostra & Crisis Actor Update

Gefakter Terror im Cafe - Attack Paris Fake False Flag Cafe Hoax Verschwörung
نشریه بریتانیایی "دیلی میل" اولین ویدیو از حمله تروریستی روز جمعه به یک کافه در شهر پاریس، پایتخت فرانسه را منتشر کرد.نیروهای امنیتی معتقدند که احتمالا مهاجم تروریست در این ویدیو "صلاح عبدالسلام" بلژیکی باشد که هنوز متواری است. منابع امنیتی هنوز درستی این ویدیو را تایید نکرده اند، و منابع مستقل دیگر نیز در باره صحت آن مطمئن نیستند.


رزا: در ویدئوی زیر چه میبینیم: شلیک گلوله های مشقی بی خطر توسط نیروی امنیتی. ورود مامور امنیتی (احتمالن زن) به قهوه خانه و نمایش وحشت. مخفی شدن به پشت پیشخون و زیر میزها (عکس العمل طبیعی مردم در کافه).  ویدئوی تحلیلی حمله به قهوه خانه بروی دود و غبار شلیک گلوله ی مشقی (گلوله های قلابی) زوم کرده.
MUST SEE "FIRECRACKER" TOSS by Gov't Operative During Paris Attack @ Cafe Nostra! BUSTED!

رزا: رفیقی می گفت: اصلن ما از کجا بدانیم کسی کُشته شده؟ و اگر کسی را هم در عملیات تروریستی پاریس  کُشته اند، شاید اینها در لیست سیاه امنیتی ها بوده اند؟ برای زیر آب بردن سرشان! مقتولین چه کسانی بوده اند و قاتلین چه کسانی بوده اند؟ می گویند قاتلین شرابخوار ولی مُسلمان افراطی؟! فاطی کماندوی انتحاری شرابخوار!!! مقاله ی پایین
توجه: عکسهای زیر از "انتهاری زن" در پاریس قلابی است. عکس زیر از زنی در تونس میباشد. این زن زنده میباشد! 
نام مهاجم انتحاری فرانسوی مغربی تبار حسنا بولحسن است
باری
گویا اسامی 50 نفر مقتول این کُشتار اعلام شده است در بی بی سی! وقت آن است که ببینیم این اسامی آیا واقعن مُرده اند؟ و یا آیا شاید مانند جریان شارلی ابدو نیروی امنیتی سیستم، دَخلشان را در جمعه ی سیاه و شوم 12+1 نوامبر پاریس و  به یاد 11/9 نیویورک، بعنوان تلفات جانبی آورده ؟!
فعلن شایعه است که دو انتحاری در استادیوم ورزشی انتحار کرده اند و  پلیس در کنار اینها دو پاسپورت خارجی (سوریه ای / مصری) صحیح و سالم و با درج همه ی مُهرهای مسیر سفر از یونان به فرانسه را یافته! اینجا نوشتم که جریان یافتن پاسپورت پناهجو، مصرف داخلی برای فرانسه و اروپا دارد. یعنی  قوی تر کردن موقعیت فاشیستها در فرانسه و اروپا و اگرچه وزیر داخله ی آلمان هم اعلام کرد که دارنده ی پاسپورت سالها پیش مُرده و حتی دارنده ی مرحوم آن پاسپوت نیز سرباز ارتش اسد در سوریه بوده...اینجا
اکنون باز اعلام کردند پاسپورت سوری جدیدی در کنار انتحاریها یافته اند که گویا آن انتحاری سوم نیز پناهجوی سوریه  بوده و از راه یونان خود را به فرانسه رسانده است!
در مطلب زیر میتوانیم در مورد تئوری جدید "توطئه" ی این عملیات جمعه ی خونین پاریس اطلاع کسب کنیم. احتمال توطئه بودن این کُشتار متاسفانه زیاد است. سوال این است: برای چه مردم عادی را کشتار کرده اند؟.
خواندن این مطلب با ترجمه ی بسیارخوبش نشان میدهند که همه ی مردم در فرانسه ی نظامی کنونی خواب نیستند.

باید این روزها بشدت مراقب بود. چرا که سیستم نمی خواهد علنی بکُشد! خودکشی میدهد و از ما در اروپا، با جریحه دار کردن احساسات و عاطفه ی انسانی مان (برای هزینه کردن برای جنگ گسترده تر) امضا میگیرد. کٌشتار مردم عادی، افکار سازی، تحمیق مردم و مغز شویی توسط  رسانه های مسلط ، بمباران عاطفی مردم برای قبول جنگ و حکومت نظامی و کنترل بیشتر مدیا و کنترل زندگی روزمره، اینهمه تنها یک تاکتیک معتبر در دمکراسی های صوری می باشند. فاشیسم برای کُشتار به صحنه سازی نیاز ندارد، "دمکراسی" اما...  "تئوری توطئه" زیر به فرانسه این توطئه ای واقعی علیه مردم است. 
در زیر به انگلیسی:


 
Paris Attacks: Another False Flag? Sifting through the Evidence

در زیر منابع خبر نجات دادن زن حامله ی آویزان، توسط سباستین، مرد قهرمان کُشتار جمعه ی خونین پاریس: به زبانهای فرانسه، آلمانی و انگلیسی
‘Sebastian’ speaks to newspaper about pulling woman inside as another survivor tells how she and her boyfriend pretended to be dead as gunmen walked past

Mehr als andere grauenhafte Bilder aus der Terrornacht hat sich dieses eingeprägt: Eine Schwangere hängt im zweiten Stock am Fenstersims des Bataclan. Dann hilft ihr ein Mann zurück ins Gebäude. Nun spricht der Retter über die Ereignisse.
17.11.2015, von Maria Wiesner
کُل مقاله به فرانسه + اخبار در همین بلاگ اینجا

مطالب مرتبط در همین بلاگ:
عکس پناهجویان پُشت مرزهای اروپادنباله ی این پُست اخبار دولتی است:
مانوئل والس نخست وزیر فرانسه، نسبت به احتمال وقوع حملات شیمیایی یا میکروبی در فرانسه هشدار داد. مانوئل والس روز پنجشنبه (۲۸ آبان) هنگام ارائه طرح تمدید وضعیت اضطراری در فرانسه، طی سخنانی در پارلمان این کشور گفت:« هیچ احتمالی را نباید از نظر دور داشت و خطر وقوع حملاتی بوسیله سلاح های شیمیایی و بیولوژیکی نیز وجود دارد».
عکس پناهجویان پُشت مرزهای اروپا 
همچنین، رئیس پلیس اتحادیه اروپا ( یوروپل)، روز پنجشنبه، حملات پاریس را نشانگر «افزایش بسیار جدی خطر تروریسم در اروپا» دانست و گفت باید منتظر حملات دیگری بود.
فرانسوا مولن، دادستان پاریس می‌گوید در عملیات صبح چهارشنبه در پاریس، یک گروه جدید از افرادی که او تروریست نامید، مورد حمله قرار گرفته‌اند. آقای مولن گفته است که با توجه به سلاح‌ها و تجهیزات کشف شده، احتمال می‌رود که این گروه خود را برای حمله جدیدی آماده می‌کردند. 
عکس پناهجویان پُشت مرزهای اروپا 
با این همه دادستان پاریس تاکید کرده است که عبدالحمید اباعود، که به عنوان مغز متفکر حملات پاریس معرفی شده، در میان هفت مرد دستگیر شده نیست. در جریان عملیات صبح چهارشنبه، پلیس ضد تروریسم فرانسه با حمله به یک ساختمان در شمال پاریس، حداقل دو مظنون مرتبط با حملات جمعه گذشته را کشت و هفت مرد و یک زن را بازداشت کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران گفته است: پیام رسان تلگرام یک کارمند مخصوص ایران به کار گرفته است تا از انتشار موضوعات نامناسب و خارج از شئونات اخلاقی جلوگیری شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمود واعظی اخبار مربوط به فیلترینگ شبکه تلگرام را یک بحث تبلیغاتی توصیف و ابراز امیدواری کرد تا این پیام رسان در ایران توقیف نشود.


Sébastien et la femme enceinte se sont retrouvés

La femme enceinte n'a pas pu remercier son sauveur dans la foulée du carnage du Bataclan. Elle a ainsi lancé un appel sur Twitter pour le retrouver : 
 
    Pour elle, merci de RT largement ce message. #bataclan #rechercheparis #parisrecherche pic.twitter.com/0xKxTPegJJ
    — Frans /A\ Torreele (@__F_A_T__) 15 Novembre 2015 
Entre-temps, nous avons appris que Sébastien avait contacté par l'intermédiaire du réseau social cette femme qu'il a sauvée dans un contexte de grand panique. Un acte héroïque salué en masse sur Twitter.

    MAGNIFIQUE: La femme enceinte suspendue à une fenêtre du #Bataclan retrouve son sauveur grâce à #Twitter pic.twitter.com/jXn0McPzXB
    — marie walch (@mariewalch) 16 Novembre 2015 
Lire le récit des retrouvailles entre Sébastien et la femme enceinte demain dans La Provence et dans Ma Provence Premium

Julia Razilعملیات ویژه پلیس فرانسه با هدف یافتن مظنونان حملات مرگبار شامگاه جمعه در پاریس صورت گرفت.

در حالیکه پلیس فرانسه به بررسی های خود در آپارتمان استفاده شده در تیراندازی سن سنت دونی ادامه می دهد، موضوع حضور یک زن انتحارکننده مباحث زیادی را در میان رسانه ها و تحلیلگران فرانسوی به راه انداخته است.

اخبار از نسبت فامیلی این زن با عبدالحمید اباعود معروف به ابوعمر و مغز متفکر حملات پاریس حکایت می کنند. هر چند مقامات فرانسه هنوز قطعیت این اخبار را تایید نکرده اند اما رسانه های بلژیکی، می گویند این زن ۲۶ ساله «حسنا ایت بولاحسن» نام دارد و دختر عمه یا دختر خالۀ ابوعمر است.
  

کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان روز پنجشنبه ( ۲۸ آبان) اعلام کرد که کشورهای مقدونیه، اسلوونی، صربستان و کرواسی از دیشب مرزهای خود را بر روی پناهجویانی که از کشورهای سوریه، عراق و افغانستان نیستند بستند. کرواسی علاوه بر این سه کشور جنگزده، پناهجویان فلسطینی را نیز می پذیرد.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، یونان ساعت ۸ دیشب مرز خود را برروی حدود ۳۰۰ پناهجو که بیشترشان ایرانی هستند بست.
براساس این گزارش، تصمیم این کشورها، ناشی از سوءقصدهای اخیر پاریس است.
نمایندگان پارلمان فرانسه بعدازظهر امروز ( پنجشنبه ۲۸ آبان) لایحهٔ تمدید سه‌ماههٔ وضعیت اضطراری در سراسر فرانسه را تصویب کردند.
  

۵ نظر:

naskhad.blogspot.com گفت...

AJ+ uploaded a new video: Innocent Woman Mistaken For Suicide Bomber.This woman was falsely portrayed as a suicide bomber by media outlets, including AJ+. We found her in Morocco.
در این سایت شما میبینید که در خبری که بخورد مردم دنیا دادند که "دختر پارتی برو ئی که خاکوبی داره دستاش و بعد مسلمون دو آتیشه شده و به داعش پیوست و بگونه انتحاری" در پاریس خودش رو بهوا فرستاد... دروغی بیش نبوده و نیست....سور و مور و گنده در مراکش ظاهر شده دختر خانم!!!

Rosa گفت...


'She Was Sad in Her Life': Sister of Woman in Paris Terror Cell Speaks Out

پیمان جان معلوم نیست چه کسانی را کُشته اند....
دروغ
اپیدمی دروغ

معلوم نیست چگونه سوراخ سوراخ کرده ااند که از جسد هیچ نمانده...
نوشته اند:
“عملیات دشواری را به پایان رساندیم، برخی از موانع امنیتی اجازه ندادند تا به سرعت وارد عمل شویم، شلیک گلوله برای نزدیک به یک ساعت ادامه داشت. تنها نیروهای پلیس بیش از پنج هزار بار شلیک کردند. در مواقعی احساس کردیم که ساختمان در حال ویرانی است. به همین دلیل کمی شدت عملیات را پایین آوردیم تا با ایمنی بیشتری بتوانیم عملیات را به جلو ببریم.” دادستان از دو نفری که در این عملیات جان باخته اند چیزی نگفته است. اما برخی منابع پلیس فرانسه زنی که با کمربند انتحاری در این عملیات خودکشی کرد را دختر عموی عبدالحمید اباعود، مغز متفکر حملات پاریس می دانند.همچنین به گفته روزنامه واشنگتن پست و روزنامه دی استاندارد چاپ بلژیک اباعوود در حملات پاریس کشته شده است. روزنامه لوموند فرانسه گفته است دخترعموی اباعوود که بسیار به وی نزدیک بوده، از حضور پسر عمویش در فرانسه شوکه شده است و شنود تلفنی وی یکی از عوامل حمله به محل استقرار آنها در سن دنی می باشد.

Rosa گفت...

MUST SEE "FIRECRACKER" TOSS by Gov't Operative During Paris Attack @ Cafe Nostra! BUSTED
!
https://youtu.be/_eFfUFhEQGE

ناشناس گفت...

rosa jan ashe angader shour bod sedaye xan ham der amad demet geram ke bedone sansuor minivisi piroz bashid

RosaArchiv گفت...

:)