۲۵ اسفند، ۱۳۹۱

"رپر" کیر بدست شاهین نجفی به ویاگرای پلیس محتاج شد!

رزا: بعد از انتقاد هوارکشان نجفی در کامنتها، در حمایت از مداح "چپ"  و ایدول فاطمه فمینیستهای ایرانی در این پستهای زیر:
در باب ترانه جدید کیر بدستان "رپر" شاهین نجفی و محسن نامجو بنام "پریود"
کسانی که از سوراخهای ما بیرون آمدند و به آن توهین میکنند شایسته حمایت نیستند!

الان دیدم نجفی با توجیه حق کپی رایت، ویدئوی من در حمایت از حق هم سکسگرایان با عنوان "رپ شاهین نجفی علیه هم جنسگرایان و جواب سایه اسکای بهش" را در سرور یوتیوب بسته و اخطار بستن کل کانال من را هم در ای میل اعلام کرد.

از آنجا که  ننگ با رنگ پاک نمیشود و نه با سانسور، لینک آهنگ نجفی علیه همجنسگرایان را در پایین قرار میدهم تا هوارکشان "کمونیست کارگری" و "آنارشیستها"ی قلابی تا جون از کونشان در بیاد، زیر الم و بیرقش سینه زده و تیغ بکشند.

صادرات رژیم مثل بنجل های چینی کیفیت نداره! این جنس صادراتی آخوندی هم بزودی از مصرف زیاد ویاگرا سکته  خواهد کرد!

آنارشی کماکان علیه کپی رایت است. آنارشی کماکان بر علیه سانسور است. آنارشی کماکان از مغزش و دستش و دهانش استفاده میکنه!

آنها که برای تجاوز از ویاگرای سیستم استفاده میکنند. محکوم به بایکوت هستند.

فاطمه فیمینیست هایی که کماکان برای این آلت پایشان باز مانده بدانند، ویاگرای اهدایی پلیس امنیتی عواقب دارد!

نویسنده این بلاگ مثل بقیه همکاران شبکه آزاد، از پناهجویان به آغوش پلیس ترسی ندارد. پناه ما مردمی هستند که علیه سانسور خاموش نمی مانند. آغوش بزرگ مردمی که میلیونی برای آزادی بیان مبارزه میکند. مردمی که سالهاست حسابشان را با همکاران ساختارهای امنیتی جدا کردند. فراموش نکنیم با هر کلیک روی ارتجاع و با خرید هر بلیط کنسرت به سانسور رای دادیم.

با بایکوت افراد سیستم، طرفداران سانسور، همکاران پلیس و کنترل... آزادی را در شبکه و روزمره حامی باشیم.


فایل موزیک مستحجن شاهین نجفی علیه هم سکس گرایان

Shahin Najafi - Los Angelesia (Motreban


توصیه به همجنسگرایان طرفدار شاهین نجفی که لینک بالا رو گوش کنندهرزه خوانی شاهین نجفی ـ لوس آنجلسی ها

...حرفم زنانه نیست، این حرف شامل آقای شهرام شبپره و خیلی از خواننده های لس آنجلسی (تقریباً همگی خوانندگان لس آنجلسی) نیز می شود. آنها در آن سالها موزیک راک و پاپ را به ایران آوردند و رونق دادند وگرنه ایران سنتی با روضه و چهچهه و بدون موسیقی مدرن ادامه داشت. نفرت آخوندی از شهرام شبپره و خوانندگان محبوب پاپ ایران، نفرت از محبوبیت موسیقی غیراسلامی است و ریشه ای شدیداً عقیدتی دارد که در دل فرهنگ فاشیستی آخوندها و پاسداران نظام نهفته شده است.
 .....
برای خواندن کل مقاله چشمان زنان در منبع اینجا راکلیک کنیم.

فیلم جدید سرکوب پناهجویان معترض در کلن آلمان- رفتار پلیس آلمان در شهر کلن با پناهجویان و فعالین/ فیلم تاریخ 10 مارس
گزارش درگیری را در این پست بخوانید اینجا
Polizeieinsatz Köln


  کلیپ این پست بطور کامل از ویکیلیکس در لینک زیر است.

Wikileaks has obtained and decrypted this previously unreleased video footage from a US Apache helicopter in 2007. It shows Reuters journalist Namir Noor-Eldeen, driver Saeed Chmagh, and several others as the Apache shoots and kills them in a public square in Eastern Baghdad. They are apparently assumed to be insurgents. After the initial shooting, an unarmed group of adults and children in a minivan arrives on the scene and attempts to transport the wounded. They are fired upon as well. The official statement on this incident initially listed all adults as insurgents and claimed the US military did not know how the deaths ocurred. Wikileaks released this 
  video with transcripts and a package of supporting documents on April 5th 2010 on http://collateralmurder.comACHTUNG


Wir haben Urheberrechtsbeschwerden in Bezug auf von dir gepostetes Material erhalten:

o                                von Sharrmusic bezüglich رپ شاهین نجفی علیه دگرجنسگرایان و جواب سایه اسکای بهش - Rosa Roshan
Video-ID: w8TyxYNttfQ
Hinweis: Wiederholte Fälle von Urheberrechtsverletzungen führen zur Löschung deines Kontos und aller Videos, die du hochgeladen hast. Entferne alle Videos, für die du nicht die erforderlichen Rechte besitzt,

۲۲ نظر:

ناشناس گفت...

سلام رزا جان
مطمئنی واقعاخود شاهین بوده ؟ (چون ممکنه که کس دیگه ای ریپورت داده )
اگر که وافعا خودش بوده یعنی واقعا خاک تو سرش ! آنارشیست که جای خود داره هیچ کسی که ادعای فعالیت مدنی می کنه با کپی رایت و اینجور مزخرفات کسی رو تحت فشار قرار نمی ده !
با این مدل سانسورش واقعا روی وزارت ارشاد رو سفید کرد !

RosaArchiv گفت...

Wir haben Urheberrechtsbeschwerden in Bezug auf von dir gepostetes Material erhalten:
o von Sharrmusic bezüglich رپ شاهین نجفی علیه دگرجنسگرایان و جواب سایه اسکای بهش - Rosa Roshan
Video-ID: w8TyxYNttfQ
Hinweis: Wiederholte Fälle von Urheberrechtsverletzungen führen zur Löschung deines Kontos und aller Videos, die du hochgeladen hast. Entferne alle Videos, für die du nicht die erforderlichen Rechte besitzt, und lade keine Videos mehr hoch, die die Urheberrechte anderer verletzen.
Wenn du nicht genau weißt, was das bedeutet, solltest du in unseren Tipps zum Urheberrecht nachschauen.
Wenn eines deiner Postings fälschlicherweise als Urheberrechtsverletzung gemeldet wurde, kannst du eine Gegendarstellung einreichen. Informationen zu diesem Vorgang findest du in der YouTube-Hilfe.
Das Einreichen von unwahren Informationen oder wissentlichen Falschaussagen kann schwerwiegende rechtliche Konsequenzen nach sich ziehen.
Eine Kopie dieser Nachricht wurde an deine E-Mail-Adresse gesendet. Du findest sie außerdem auch auf deiner Seite für Kontowarnungen.

RosaArchiv گفت...

Sharrmusic

سلام وحید جان
کار خودش بوده. محل شکایت هم وبسایت رسمی موزیک شر است که آهنگهایش را (بجز آهنگ ضد همجنسگرایان) برای دانلود گذاشته.
http://www.sharrmusic.org/

راستش از این مداح آشغال بعید نبود و تعجبی نداشت. این پست را برای آنهایی گذاشتم که بدلیل مصاحبه با بی بی سی و خود آنارشی خواندن نجفی او را عصیان جوانان قلمداد کردند.
برای من او با پلیس فرقی ندارد.
او اگر از پابلیش شدن این ترانه شرمگین میبود، از خود انتقاد میکرد.
با سانسور کردن چیزی عوض نمیشود.
متاسفانه احزاب کمونیستی او را مثل اسانلو فیل کردند و چون آدم کم دارند. الان هم اینقدر کلفت شده که کار پلیسی کنه.
او هم مانند مینا احدی و اکس مسلم در آغوش نیروهای امنیتی است ...
تعجبی نداشت...
با عشق و همبستگی
رزا

RosaArchiv گفت...

راستی
در مورد کپی رایت هم. او اصلا نمیخواهد این آهنگ به اسم خودش اینجا پابلیش بشه تا مردم چهره واقعی اش را بشناسند. و با کلیپ من که روی فیلم کتک زدن دو جوان ترانس گذاشتم در واقع مشخص شد که او چگونه فکر میکنه. و جالبه که با سلاح کپی رایت آهنگی که اصلا قرار نبود به اسم او در خارج پابلیش بشه، دست به کار پلیس مجازی زد.
در واقع خودش کماکان نشان میده که برخلاف نظر کمونیست کارگری و همان آنارشی که میگفت نجفی عوض شده، او (نجفی) کماکان همان مداح بسیجی مانده و با توصیه های کمونیست کارگری رنگ عوض کرد، برای پناهندگی گرفتن.
البته من شخصا مشکل را نجفی ها نمیدانم. کمونیست کارگری قبلا هم علیه ما که مخالف اشغال نظامی افغانستان بودیم پلیس آورد و کماکان در جبهه آنها قرار دارند.

ناشناس گفت...

ممنون رزا جان
واقعا کارش مخالف هرگونه پرنسیب و مرام آنارشیستی بود و خب کسی که می گه آنارشیسته و از قانون برای سلطه گری استفاده می کنه اصلا صداقت لازم برای شورشی بودن رو نداره یاد این متن خودت افتادم از این متنت واقعا خوشم می یاد توی خیلی جاها (از جمله سایتمون توی دانشگاه) به عنوان «مجوز» استفاده کردم
«تمام مطالب این وبلاگ بدون اجازه ی کتبی و یا شفاهی از مخترعان و نویسندگان زبان های مورد استفاده به نگارش درآمده اند. کلیه ی حقوق نامحفوظ است. انتشار، تکثیر، ترجمه، تنظیم و توزیع تمام مطالب این وبلاگ، چه با ذکر منبع و چه بدون آن، در هر شکل و به هر وسیله ای که باشد، مطلقا آزاد است. امید است که این مطالب مورد سرقت ادبی قرار گرفته و به امضای انسان های شورشی و آزادیخواه در بیایند»
با عشق و همبستگی
پایدار باشی
وحید

ناشناس گفت...

merci rosa mersi vehid e gerami axe beide ye anashist engelabi ser az b b c der biaverd xolase xili bayet hevasemon bayet jem bashed eyvell rosa teshkor az tiz biniyet hemegi ostevar ve payedar bashid mesoud

RosaArchiv گفت...

وحید جان
رفیق عزیزی که جملات بالا را ترجمه کرد متاسفانه مدتی است که در بند سیستم گرفتار شده. هر وقت این جملات را میخوانم چشمانم پر از اشک میشود. آخرین بار بهش گفتم، اگر من را بجای او میبردند، اینهمه غم نداشتم. اگر بداند که شماها از مطالبش استفاده میکنید میدانم که بینهایت شاد خواهد شد.
انگار عضوی از من را کنده اند.
روحیه اش مانند خودت است.
همه چیز برای همه
با عشق و همبستگی
رزا

RosaArchiv گفت...

مسعود جان
از کامنتهایتان و اینکه کماکان با ما هستید ممنونم.
میدانید که برای ما آنارشی اسم رمز یا مد روز نیست، تا از شانه های دیگران بالا رفت. از این قلابی ها چه بسیارند.
راستی، کم کاری را کنار گذاشته و تا سال نو برایمان بنویسید. از آمدن آخر هفته ها شادم که در این کلاف روزمره اقلا میتوانم در افکارتان سهیم شوم.
تا بزودی
استوار و پایدار باشید
رزا

اخبار آنارشیستی گفت...

سلام رزا جان
من فکر میکنم این مثل اینکه در فرهنگ کمونیست هاست که مزخرف بگویند. یادم اوائل که چه عرض کنم تا مدت ها پس از اینکه خمینی و دارو دسته اش برسر کار بودند تا یکی می گوزید میگفتند ضد انقلاب و این را جلوتر از همه کی می گفت کمونیست های اسلامی. البته قبل از خود رژیم آنها حکم اعدام را صادر کرده بودند. چون آنها ضد انقلاب بودند. دقیقا حالا مسئله این " هنربند " رپ است که تا پایش به خارج از ایران رسید و کمی گریه را برای گرفتن پناهندگی اش سر داد، از سبزها گرفته که جای انتظارش می رفت تا کمونیست ها و متاسفان چه عرض کنم در صفحات بعضی آنارشیست نماها از او حمایت کردند. او وایا. حالا حکم اعدام تو را داده اند چون این مرتیکه را انقلابی دانسته و تو ضد انقلابی.

با عشق به دوست عزیزم
سارا نبوی

RosaArchiv گفت...

سارا جان
راستش کسی توجه نداره طرف چی خونده. خودش هم میشینه تو بنگاه بی بی سی و تفسیرش میکنه. " مارکسیستها" و آنارشی پلاتفرمیست ایرانی (که ایده آلش عضو گیری یه) با استناد به تفسیر شعر توسط خواننده و ادعای خواننده(که گوشه چشمی به اینها نشان داده) و تکفیر رژیم (که طرف مفسد و ضد انقلابیه)، نهایتا مداح بسیجی را میکنند مداح آنارشی!
از همه بدتر هم "فعالین" زنان اند. که خودت در جریانشان هستی.
مشکل اساسی البته کم کاری اصلی ماها هم هست که در زمینه زبان جنسیتی کم دیالوگی داشتیم و رابطه پیچیده اش با سنگسار زنان و قتلهای ناموسی و... مفهوم نیست.
اینطوریه که وقتی هم انتقاد میکنی همه پشتت را خالی میکنند. بت ساختند و شکاندی و نمازگزارانش بدون این بت ها قبله ندارند، پس اول خود منتقد را ترور میکنند.
راستش تعداد کمی هستیم. مثل همان تعدادی که اول انقلاب به اعدامها اعتراض کردند. کسی گوشی برای شنیدن نداشت ، تا نوبت خودشان هم رسید...
من تنهایی آنها را میفهمم.
خوشحالم که امروز همین تو و چهار رفیق دیگه به این خشونتهای کلامی و اعمال پلیسی اعتراض میکنید.
کسی که توان جواب انتقاد را نداره و نهایتش دستش را روی گلوی منتقد میگذاره و مثل نجفی که خودش به خاطر یک ترانه از طرف آخوندی فتوا میشنوه، نهایتا نجفی هم همان عمل را با من انجام میده.
در این چرخه، منتقد باید نابود و حذف بشه. و کسی از سهم خودش در اختناق حرفی نمیزنه. در این سیستم مرتد کشی، همه همدستند. همه فقط دنبال مداح ایدئولوژی خودشانند. مداح (نجفی) هم مثل آفتابگردان رنگ عوض میکنه(با نرخ روز).
راستش اینجا زیاد فرقی نمیکنه ارشاد رژیم باشه یا امنیت آلمان، یا امریکا.... همه با طناب سفت به هم گره خوردند، تا آزادی را له کنند. بدون شرکت فعال خود انسانها هم نمیشه و کار نمیکنه. کماکان بردگان هستند که برده داری وجود داره. و امنیتی ها هم بدون همکاری خود امثال نجفی ها دکانشان بسته میشد. و جالبه که اولین فتوا ها هم علیه خودشان است و ما؟ بله ما مخالفیم و حامی انسان. و حامی آزادی و بیانش. اما نباید از نقش خود همین اشخاص در استحکام سیستم سرکوب نگفت. و از نقش رفقای خودمان نگفت که نجفی را صدای جوان امروزی دانست و چه صفحه ها که سیاه نکرد.
سارا جان میدانی که در اولین جمله ما رادارمان در مورد راسیسم، آژیر میکشه. من ماندم که چگونه است که اینها که ادعای مبارزه پیشمرگیایی شان و چریکی و ... کون جهان را پاره کرده، اینقدر به توهین به زنان بی تفاوتند؟ وقت انتخاب هم همیشه از همجنسانشان و همفکران اصلی شان انتخاب میکنند. نهایتش تو و من و بقیه گویا نمیفهمیم...
این یک انتخاب کاملا سیاسی است که ما حذف میشویم تا نظام حفظ شود. رژیم اسلامی و تفکراتش را مانند سوقاتی در چمدانشان از ایران برایمان اول از همه بار زدند. و خوب، ما روی صورت خودشان بالا می آوریم. چون ما شانس آشنایی با راسیسم را اینجا دازیم. سکسیسم بسیار مشابه راسیسم عمل میکنه. و من این شانس را دارم که امروز مثل آن صدای علیه اعدام و سانسور و حجاب اجباری تنها نیستم. و به آسانی له نمیشوم.
همان تضمینی که تفکر به آینده را با خوشبینی میشود کماکان ادامه داد. دستهایی که طناب اعدام را از گلوی اعدامی باز میکنه و به منتقد در حال خفگی کمکهای اولیه میرسونه و صدایی که به پلیس میگه ما داریم فیلمتان را میگیریم و در مرگ احتمالی اسیرتان، شما مسئولید. صدای عابران و تماشاچیان سرکوب. آنهایی که دیگر تماشاچی و همدست نیستند. آنهایی که روزی این نمایش کثیف را به هم میزنند.
...
با بوسه های زیاد
و آرزوی فشردن دستهای صمیمی ات

ناشناس گفت...

hetman rosa jan dorost migi ma estade ve hemantuor ke ehtegad darid men hem arzuoye feshordan dest haye nazenin shomahayem, omid varam ruozi rozegari donya be reng e ayendeye rasti, dorsti, eshgh, hembestegi vageyi, nemayan bashed mibosam mesoud

RosaArchiv گفت...

mer30
masoud jan

ناشناس گفت...

من شما را نمی شناسم، تصادفی به این وبلاگ برخوردم. اما کسی باید ا ز حق کپی رایت حرف بزنه که خودش دزدی نمی کنه. شاهین نجفی یا مرتضی نجف پور مقدم آدم وامانده ی بدبختی ست. این آدم تمام وجودش نفرته و واقعا به هیچ چیز پایبند نیست. آدمی هم که به هیچ چیز پایبند نباشه، می تونه خیلی خیلی خطرناک باشه. کپی رایت، مرتیکه دزد

RosaArchiv گفت...

خوش آمدید

ناشناس گفت...

وبلاگ نویس کسده کس گشاد یعنی رزا (در جواب کیر بدست) از خوانندگان لس آنجلسی دفاع میکند که هرزمان مردم به آنها نیاز داشتند سکوت کردند و با قر دادن خود در زمان کشتار مردم فقط شادی کاذب تولید کردند، وبلاگ نویس اسلامی یعنی رزا دلیل نفرتش از شاهین را واضح بیان کرده، ترس رزا از شاهین فقط بخاطر نقی هست، این وحشت شما قابل درک است ماموریت شما از طرف رژیم ادامه دارد آهنگ های بعدی شاهین که مستقیم با اعتقادات مردم کار دارد بسیار رادیکال تر پخش خواهد شد، در ضمن بنده شاشیدم به آنارشیستی که تشکیلات دارد و تشکیلاتش در بلاگر هست جنده نتی نمیدونی گوگل بلاگر تاحالا چندهزار مبارز رو به دولت ها فروخته که که با نوشتن در بلاگر از این سیستم جاسوسی حمایت میکنی؟ (در جواب به بی بی سی) بزودی در نقد شما با سایت: مرگ بر آنارشیستهای بلاگری

RosaArchiv گفت...

فردی مثل شما، لایق همین مداح کیر بدست ولایت است!
اینقدر گوش بده تا گوشهات بترکه!
من هم ریدم به نقی و تقی و فرهنگ وارداتی رژیمی و هوادارانش....

ناشناس گفت...

به مصاحبه نجف پور مقدم با دویچه وله گوش کنین. میگه خانواده ی من اصلاً مذهبی نبودن! وا! پس بابات چه جوری مُرد؟ سکته کرد؟ کلی عکس توی اینترنت از تو پاسدار مداح عربده کش هست، که اگر این جماعت هرهری مذهب کمی وقت بذارن، از سیر تا پیاز زندگی تو دستشون میآد. حالا تو خودت رو پاره کن نجف پور مقدم برادر، گند کارهای تو ممکنه دیر دربیاد، اما در میاد. مطمئن باش. هیچ کسی نمی تونه با حقه بازی تا ابد به زندگی ادامه بده. اون اسمی که برا خودت انتخاب کردی، که اسم لات هاست، خیلی برازنده ته. شششششششششر! طرفدارات هم یه گهی هستند مثل خودت. بی فرهنگ، لات، لمپین، آشغال.

سهراب گفت...

چنتا سوال دارم در مورد آنارشیسم
میخواستم که در جایی ( فیس بوک یاهو یا هر جای دیگه ) یه گپ داشته باشیم

RosaArchiv گفت...

سلام
باشه اما من نه در فیسبوک و نه در چت یاهو هستم.
اگر خواستید به من ایمیل کنید تا برای چت هماهنگ کنیم.
با تشکر
رزا
Rosaroshan2012@gmail.com

ناشناس گفت...

نویسنده یه دیوانه روسپی همه کاره احمق نادونه همینو بس .اینقد زززززر بزن که بترکی اجن با اون الفاظ کریهش که معاومه همه جاش خوووب میسوزه ..

ناشناس گفت...

چه عجب یکی پیدا شد که مثل ما تشخیص بده این صقته الاسلام نجفی روضه خون صادراتیه...نگران نباش عزیزم جوون های ایران ساده هستن اما احمق نیستن...حنای نجفی واسه خیلی ها دیگه رنگ نداره تاریخ مصرف اینم میگذره!
بزار زورشونو بزنن به قول فرهاد یک دیار با ظلم و جور هرگز نمیماند بر پا و استوار!

RosaArchiv گفت...

mer30
:)