۲۳ تیر، ۱۳۹۱

گروه هکرهای ناشناس، جزییات ۵۰۰ کودک آزار را منتشر کرد + افشای بچه بازان سفارت ایرانگروه هکرهای «آنونیموس» یا نا‌شناس، در عملیاتی تحت عنوان «پدوچت»، فهرستی از صد‌ها پدوفیل را منتشر کرد. گروه هکرهای ناشناس، جزییات ۵۰۰ کودک آزار را منتشر کرد.  این فهرست شامل ۵۰۰ آدرس ایمیل، جزئیات آی پی، شماره تلفن و آدرس مظنونان به چت و بازدیدکنندگان از سایت‌های پورنوگرافی کودکان است.
 بدنبال افشاگری «آنونیموس» یک مقام راستگرای بلژیک که ایمیل و آدرسش در میان فهرست منتشر شده بود ضمن رد اتهام وارده، از سمت خود استعفا داد. خبر رسانه دولتی یورونیوز
فیلم اصلی "ناشناسان در یوتیوب. اطلاعات بیشتردر دنباله مطلب

خبر استفای سیاستمدار بچه باز بلژیکی. روی تیتر زیر کلیک کنیم
وبسایت عملیات "چت پدوفیلها:
بخشی ازآدرسهای پدوفیلها و چت آنها . آدرس برخی از پدوفیلی ها توسط ناشناسان رسانه ای شد.


قبلا در همین بلاگ افشای یک دیپلمات بچه باز سفارت ایران در برزیل: روی تیترها کلیک کنیم.

در درجه اول همسر این فرد در افشای او مسئول است. که در کامنتی گویا مشخصاتشان این باید باشد:
صوفیا جعفر زاده (گیلدا)  ایرانی/ شیرازی مزدوج با حکمت اله قربانی از سال 1988، دارای دو فرزند پسر 20 و 16 ساله. گالیدا قربانی در لیست سفارت برزیل در زیر
Sr. Hekmatollah Ghorbani
Conselheiro
04/02/10
Sra. Galida Ghorbani
 خانم جعفر زاده لطفا چهره ایشان را علنی کنید!
دوستان ایشان و گروه ایمیل حقوق بین المللی با اسامی زیر که شاید بشناسندش؟!

اطلاعات جدید از سفارت رژیم اسلامی در برزیل در زیر همین نوشته بعلاوه لینک عکس هایی از سفارتی ها 23.04.12


در مورد دیپلمات ایرانی کنسولگری ج.ا. در فرانکفورت که اخیرا دستگیر و سپس بدلیل قانون امنیت دیپلمات ها آزاد شد  پایین

برای خواندن گزارش رسانه های دولتی آلمان به زبان آلمانی در مورد معاون بچه باز کنسولگری ج.ا در فرانکفورت آلمان در دنباله اینجا. همچنین به انگلیسی در مورد عملیات شناسایی پدوفیلها توسط ناشناسان با لینکهای مهم اینجا
 برای خواندن گزارشها روی منبع آن کلیک کنیم.
به گزارش بي بي سي فارسي دادستانی فرانکفورت: معاون کنسولگری ایران متهم به آزار جنسی کودکان است

 

رسانه: دیپلمات جمهوری اسلامی تلاش کرده است به یک دختر ۱۰ ساله تعرض جنسی کند
 بنا به گزارش روزنامه "بیلد"، «دیپلمات جمهوری اسلامی که می‌بیند جریان به جاهای باریک کشیده از مادر می‌خواهد وی را ببخشد و عمل او را فاش نکند، زیرا وی متاهل و دارای فرزند است».
جزییاتی درباره شکایت از یک دیپلمات رژیم ایران به اتهام آزار جنسی
در پی بازداشت کوتاه‌مدت دیپلماتی جمهوری اسلامی به اتهام آزار جنسی یک کودک در آلمان، سخنگوی دادستانی فرانکفورت اعلام کرد که در حال بررسی شکایت مادری از معاون سرکنسولگری جمهوری اسلامی در این شهر است.
رادیو آلمان:برخورد پلیس فرانکفورت با یک دیپلمات جمهوری اسلامی به دلیل استمداد یک مادر می‌تواند به چالشی دیپلماتیک میان ایران و آلمان بدل شود.
در روز گذشته (۱۵ تیر / ۵ ژوییه) اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی گزارش داد که «بر اساس یک سناریوی از پیش تعیین شده در روز دوشنبه (۲ ژوئیه/۱۲ تیر) یکی از اعضای سرکنسولگری جمهوری اسلامی در فرانکفورت، هنگام عزیمت از محل کار خود به منزل، به بهانه‌ای واهی مورد حمله یک زن آفریقایی‌تبار قرار گرفت و متاسفانه پلیس آلمان به جای برخورد با فرد مهاجم، رفتار خشن، ناشایست و خارج از عرف دیپلماتیک با عضو سرکنسولگری کشورمان داشته است».
روزنامه پرتیراژ آلمانی "بیلد" در شرح ماجرا می‌نویسد: «ظاهراَ در روز ۲۵ ژوئن [۵ تیر] یک مرد که بعداَ مشخص می‌شود یک دیپلمات ایرانی است، تلاش کرده است به یک دختر ۱۰ ساله تعرض جنسی کند.»
بر اساس این گزارش در ساعت هفت و نیم عصر دوشنبه ۲۵ ژوئن این دختر مشغول بازی بوده که مردی به وی نزدیک می‌شود و او را نوازش می‌کند. دختر سراسیمه می‌خواهد بگریزد، اما مرد مانع از فرار او می‌شود و کمر او را سفت می‌گیرد و می‌خواهد او را ببوسد که با فریاد دختربچه روبرو می‌شود و او را رها می‌کند، اما دیپلمات ایرانی تا درب خانه دختر را دنبال می‌کند.
دختر در خانه برای مادرش جریان را شرح می‌دهد و مادر نیز به پاسگاه ۱۲ پلیس شهر فرانکفورت زنگ می‌زند و ماجرا را با آنان در میان می‌گذارد، اما بدلیل ناشناس بودن مرد متعرض، پلیس نمی‌تواند کاری انجام دهد.
"بیلد" می‌نویسد: «هفت روز بعد دختر مرد متعرض را بار دیگر در خیابان در نزدیکی خانه می‌بیند و این‌بار توسط مادرش بار دیگر پلیس خبردار می‌شود. مادر و دختر با تعقیب مرد در نزدیکی محل بازی بچه‌ها در محله‌ای مرفه به وی می‌رسند. مادر به آلمانی چندین بار فریاد می‌زند "بچه‌باز" (Kinderschänder). مادر با این عمل تلاش می‌کند توجه مادران دیگر را جلب کند تا به کمک وی بشتابند.»
چگونگی بازداشت دیپلمات جمهوری اسلامی
مقامات ایرانی تنها از رفتار "خشن و ناشایست" پلیس فرانکفورت و بدون ذکر جزییات سخن گفته‌اند، اما بنا به گزارش روزنامه "بیلد"، «دیپلمات ایرانی که می‌بیند جریان به جاهای باریک کشیده از مادر می‌خواهد وی را ببخشد و عمل او را فاش نکند، زیرا وی متاهل و دارای فرزند است».
در همین زمان ماموران پلیس سر می‌رسند. مرد با مشاهده پلیس چند باری با فریاد می‌گوید: "دیپلمات، دیپلمات!" روزنامه "بیلد" می‌نویسد: «ماموران پلیس مرد را به زمین می‌‌اندازند، به وی دستبند می‌زنند و او را به پاسگاه پلیس می‌برند. پلیس حین بازجویی و تفتیش بدنی از وی، کارت شناسایی‌ای مبنی بر اینکه او دیپلمات است را می‌یابد. پلیس او را به دلیل مصونیت قضایی سریعاَ آزاد می‌کند.»
حسن قشقاوی، معاون کنسولی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی، مدعی است که سازمان مجاهدین با "همکاری سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی" کشورهای غربی و اسرائیل به «منظور بدنام کردن دیپلمات‌های جمهوری اسلامی و در نهایت خدشه‌دار کردن چهره جمهوری اسلامی به اشکال مختلف و سوژه‌سازی‌های متنوع، دسیسه‌هایی را طراحی کرده‌اند».
تحقیق دادستانی پیرامون اتهام آزار جنسی
دوریس مولر شوی، سردادستان و سخنگوی دادستانی شهر فرانکفورت، در گفت‌وگو با رسانه‌ها تایید کرده که دادستانی شهر فرانکفورت به شکایت خانمی از سنگال رسیدگی می‌کند که می‌گوید دختر ۱۰ ساله‌اش حین بازی مورد تعرض مردی قرار گرفته است.
سخنگوی دادستانی فرانکفورت در این‌باره گفت: «این مرد ۴۵ ساله و معاون سرکنسولگری جمهوری اسلامی در فرانکفورت است. ما اکنون در حال تحقیق از وی به اتهام آزار جنسی کودکان هستیم.»
پیشتر نیز یک دیپلمات ایرانی در برزیل به دلیل تعرض جنسی به دختران جوان در یک استخر از محل خدمت خود به ایران فراخوانده و سپس از کار اخراج شد.
در ابتدا گزارش‌های رسانه‌های بین‌المللی، بویژه نشریات برزیلی، از سوی سفارت ایران در برزیل "نادرست" خوانده شد و مقامات ایرانی آن را «سوء‌تفاهم‌ ناشی از تفاوت‌های فرهنگی» دانستند.
در حالي که فقط چند ساعت از پخش فيلم مزاحمت جنسي يک روحاني در داخل اتوبوس نگذشته است به گزارش بي بي سي فارسي دادستانی فرانکفورت: معاون کنسولگری ایران متهم به آزار جنسی کودکان است مولر-شو، سخنگوی دادستانی فرانکفورت در این باره به بیبیسی فارسی گفت: "ما پیگیر شکایت خانمی از سنگال هستیم که می‌گوید ۱۰ روز پیش دختر ۱۰ ساله‌اش در یک پارک بازی در جلو خانه‌اش بازی می‌کرده که مردی به او نزدیک شده و به او دست زده و موهایش را لمس کرده و او احساس کرده که آن مرد می‌خواسته او را ببوسد." به گفته خانم مولر-شو "یک هفته بعد این خانم با بچه هایش در خیابان دوباره این فرد را می بینند و به پلیس اطلاع می دهند و او بلافاصله دستگیر می شود. این مرد ۴۵ ساله و معاون سرکنسولگری ایران در فرانکفورت است. ما اکنون در حال تحقیق از وی به اتهام آزار جنسی کودکان هستیم." به گزارش ایرنا، اداره کل اطلاعات و اخبار وزارت امور خارجه ایران این حادثه را "سناریوی از پیش تعیین شده" عنوان کرده و نوشته دیپلمات ایرانی که از محل کار راهی خانه خود بوده، "به بهانه واهی" مورد هجوم یک زن آفریقایی تبار قرار گرفته است. ایرنا به نقل از آقای قشقاوی نوشته است "فشار و عملیات روانی" علیه دیپلمات های ایرانی یکی حلقه های توطئه علیه جمهوری اسلامی است. آقای قشقاوی در ادامه گفت: "منافقین با همكاری سازمان های اطلاعاتی و امنیتی غربی و صهیونیستی به منظور بدنام كردن دیپلمات های كشورمان و نهایتا خدشه دار كردن چهره جمهوری اسلامی ایران به اشكال مختلف و سوژه سازی های متنوع، دسیسه هایی را طراحی كرده اند." چندی پیش یک دیپلمات ایرانی در برزیل به دست اندازی به دختران نوجوان در یک استخر عمومی متهم شد که به فراخوانی او به تهران و اخراجش از وزارت امور خارجه منجر شد. ایران در ابتدا با تکذیب اتهام این دیپلمات، این حادثه را ناشی از اختلاف فرهنگی عنوان کرده بود.

06.07.201201:19 Uhr
Von HORSTCRONAUER und MICHAELA STEUER


Es geht um einen Diplomaten Irans in Frankfurt. Angeblich soll er am 25. Juni versucht haben, ein Mädchen (10) zu missbrauchen.
Angeblich habe er sich um 19.30 Uhr dem auf der Straße spielenden Kind genähert, es gestreichelt. Als das Mädchen weglaufen wollte, soll er es an den Hüften zu sich herangezogen und versucht haben, es zu küssen. Die Kleine habe geschrien und sei Richtung Wohnung gerannt, der Diplomat angeblich bis zum Hausflur hinterher.
Das Mädchen erzählte alles ihrer Mutter, die rief auf dem 12. Polizeirevier an und meldete den Vorgang. Aber der Täter war ja unbekannt.
7 Tage später will das Mädchen den Täter wiedererkannt haben. Wieder auf der Straße in der Nähe der Wohnung. Mutter und Tochter laufen ihm hinterher, rufen per Handy die Polizei.
Als sie den Spielplatz in der Adalbert-Stifter-Straße im vornehmen Dichterviertel überqueren, ruft die Mutter (34) mehrfach „Kinderschänder“, um andere Mütter auf sich aufmerksam zu machen und um Hilfe zu bitten.
Dem Iraner wird die Situation anscheinend zu heiß. Angeblich soll er die Mutter gebeten haben, ihn nicht zu verraten, er sei verheiratet und habe Kinder.
Als die Polizei eintrifft, soll er immer wieder „Diplomat, Diplomat“ geschrien haben. Die Beamten drücken ihn zu Boden, legen ihm Handschellen an und nehmen ihn mit zur Wache. Dort werden die Papiere überprüft, ein Diplomaten-Ausweis gefunden - man muss ihn sofort laufen lassen. Immunität, ihm kann nichts passieren!
Im Iran sieht man den Vorfall völlig anders: Dort hieß es gestern im Rundfunk, in Frankfurt habe eine Afrikanerin einen iranischen Diplomaten angegriffen. Statt die Frau zu verhaften, habe Frankfurts Polizei den Diplomaten schlecht behandelt.


Anonymous nails pedophiles in Operation PedoChat
Anonymous exposes suspected pedophiles, including a Belgian politician, in Operation PedoChat (#OpPedoChat).
Since launching Operation PedoChat last week, Anonymous hacktivists have been on a rampage, taking down, defacing and sometimes hacking into websites catering to pedophiles, and exposing the names and email addresses of numerous alleged users of such sites.
AFP reports that Belgian politician Hans-Peter Luyckx, resigned from theFlemish far-right political group Vlaams Belang on Wednesday, July 11, after hacktivists associated with the international collective known as Anonymous published his name on a list of alleged pedophiles.

Video: Anonymous Message: #OpPedoChat

Luyckx denies the allegations, but has suspended his campaign for reelection. In a bombshell release, WorldMathaba reports that a message found on a kiddie porn website attributed to Luyckx asks “I love 9, 10 and 11 year old girls. Can someone help me to find them?
As reported previously, Operation PedoChat was announced via a Pastebin release dated July 7. The following is an excerpt from that release:
Lately, there has been a surge of websites dedicated to pedophiles for chat, picture sharing, etc... This is unacceptable and will not be tolerated.
WE Anonymous aim to diminish if not eradicate this plague from the Internet. For the good of our followers, for the good of mankind, and for our own enjoyment we shall expel from the Internet and systematically destroy any such boards that continue to operate.
In a YouTube video announcing Operation PedoChat released July 8, Anonymous calls on the public to put pressure on both the government and media to help shut down websites catering to pedophiles. The following in an excerpt from a transcript of that video:
Hello Citizens of the world, We are Anonymous. Dear brothers and sisters. Now is the time to open your eyes and expose the truth! Recently it has come to our attention that there has been a surge of websites dedicated to pedophiles for chat and picture sharing. These Pedophiles openly advocate concepts like "man-boy love", stating that 8 year old boys enjoy it and pray on their attention. This is not limited to boys, boards for little girls exist and operate with impunity. Child pornography is frequently traded and even innocent pictures of random children (at the beach, on a playground, in their homes) are publicly fantasized about.
Anonymous aim to diminish if not eradicate this plague from the Internet...Anonymous recognizes this as a serious undertaking and do not expect it to be completed in a short period of time. Factions of Anonymous from all over the globe are participating in sub-operations. Information on pedophiles is being gathered and released.
Anonymous calls on the ninety nine percent to contact elected representatives and tell them to stop these disgusting practices by pedophiles. Anonymous calls on the ninety nine percent to contact every reporter and blogger to create political and social pressure on these Pedophile sites.
We are anonymous.
We are Legion.
We do not forgive
We do not forget
Expect us.
For more news, art and information about Anonymous, check out Anonymous Examiner on Facebook.

۶ نظر:

ناشناس گفت...

salam be xoban men hegigetan` nemidonam in insan ha merizenad ya xodeshon ra be merizi zedand ma to uruopa ham ensan hay darim ke be xod bechehashon tejavoz ve morede aziyet va azar gerar gerefde..ema in pelastik haye rejimi ke ba nam diblomat dast be jenayet an hem elyhe kodekan enjam midehand.az anjaye ke bestela mesoniyet diblomati dareand dast be her jenayet mizenand. neg nefret ber shoma ha bad ---- mesoud

ناشناس گفت...

با سلام و عرض ادب!
سؤالی که مدتی است ذهن مرا به خود مشغول کرده این است که چرا در طول تاریخ در اکثر جوامع بشری وجود هرگونه احساسات جنسی، رفتار، پوشش، آرایش و زیور زنانه در مردان به شدت تقبیح شده ولی خصوصیات مردانه در زنان به این اندازه مورد نکوهش قرار نگرفته است؟ (مثلاً در دین ضدبشری اسلام مجازات همجنسگرایان مرد اعدام به وحشیانه‌ترین شکل ممکن است ولی مجازات زنان همجنسگرا فقط 100 ضربه شلاق می باشد) در چند دهه اخیر هم تنها ما شاهد به رسمیت شناخته شدن حقوق همجنسگرایان مرد بوده‌ایم که با توجه به اینکه رفتارجنسی یک امر خصوصی و نه اجتماعی است و همچنین این نکته که هموفوبیا هنوز به صورت گسترده‌ای در جهان وجود دارد، می‌بینیم که هیچ تغییر اساسی در عصر جدید رخ نداده است در حالی که اکثر مشاغل، رفتارها و پوششهایی که سابقاً مردانه تلقی می‌شدند، امروزه توسط زنان هم به کار می‌روند. به راستی چرا نظام مردسالار اینچنین مردستیز است؟!

RosaArchiv گفت...

طیفور جان
مطلبت جالب هست. به زبان آلمانی جایی خواندم (از مردان فمینیست) که چقدر مردسالاری برای انسانهای با جنسیت مرد غیر انسانی است.
حتما در یک پست جدا ترجمه میکنم.
فعلا توقف ختنه مردان استارتش زده شد در آلمان. فکرش را بکن یک سفید پوست خودش را سیاه بکند در فورماسیون برده داری. احساس بقیه سیاه پوستان تا حد لینچ کردن آن سفید پوست خواهد بود. کینه آنان همان ترس از دست دادن قدرت جنسیت برتر است. همان نفرت از روشنفکر دارای رتبه و جاه و مقام ، وقتی روشنفکر از تریبونش از فقر گسترده میگوید.
در پورنو هم همجنسگرایی زنان و عملیات جنسی شان ارضای برخی از مردان را سبب میشود، اما گی بودن را چندش آور...
باید ریشه هایش را در تمام حوضه ها دید....
به راستی چرا نظام مردسالار اینچنین مردستیز است؟!

Rosa گفت...

به راستی چرا نظام مردسالار اینچنین مردستیز است؟!
به راستی چرا مردانی خارج از کلیشه مردانه اینچنین مورد ستم قرار میگیرند؟

رضا گفت...

با سلام به همه دوستان
طیفور عزیز برای درک حقیقت باید از سطح عبور کرد. در یک دید کلی نظام ضد انسانی کنونی بنا به ذات ضد انسانیش قطعا ضد مرد هم خواهد بود به همان نسبت که ضد زن است. اما همین نظام اجتماعی بنا بر ذات ضد زن بودنش دیگر نمیتواند ضد مرد باشد. سیستم مرد سالارانه،در چهار چوب مردسالارانه خودش اگر به تنبیه مرد بلند شود هدفش حفظ نظم مردانه است.اساسا در سیستم های قدرت خود سیستم،حفظ و بقأش از عناصر تشکیل دهده اش مهمتر است. تنبیه مردان را بر چنین زمینه ای باید دید، نه صرفا تنبیه "فرد مذکر". شما به عنوان مرد تا زمانی که در راستای تایید سیستم مردانه حرکت میکنید با این سیستم به بن بست نمیخورید، مشکل از زمانی آغاز میشود که شما به عنوان مرد رفتاری را مرتکب میشوید که با قداست سیستم در تضاد است. به عنوان مثال شما به عنوان مرد تا زمانی که بخواهید 4 زن بگیرید نه تنها با سیستم مردانه به مشکل نمیخورید بلکه دین و قانون هم برای توجیه رفتار شما وارد صحنه میشود(یا به قولی از زمین و آسمان برای شما میبارد). در سیستم مردانه شما به عنوان مرد تا زمانی که همه آن بروزاتی که طبیعتا یا تاریخا با مردانگی تداعی میشود از رفع نیازهای جنسی تا نوع پوشش و آرایش و ... به مشکل نمیخورید اما به محض اینه این خطوط قرمز را رد کنید و همجنس گرا باشید یا نوع پوشش و آرایشتان از مردانگی(مردانگی با تعاریف سیستم مردسالارانه) عبور کند تنبیه میشود. در واقع تنبیه شما، تنبیه مردان توسط سیستم مردسالارانه نیست بلکه تنبیه مردانی است که اساس و قداست مردانه را زیر سوال برده اند. و از قضا در حیاط اجتماعی انسانی با کسانی که اساس نظم موجود را به هر شکل زیر سوال میبرند اگر از داخل خود سیستم بیرون آمده باشد با شدت بیشتری برخورد میشود چرا که هر عامل بحرانزای درونی، قدرت ویرانگری و تخریبی بیشتری نسبت به عامل بحرانزای بیرونی دارد چرا که در اینجا تخریب در بطن خود سیستم شکل میگیرد و فروپاشی درونی را سبب میشود. دقیقا به همین دلیل است که با دو همجنسگرای مرد با شدت بیشتری برخورد میشود تا دو همجنسگرای زن، یا هر مردی که از نوع پوشش یا آرایش زنانه(زنانه طبق تعریف سیستم مردسالانه) استفاده کند با رفتار پس زنی شدیدتری روبرو میشود تا زنی که عکس این رفتار کند.

Rosa گفت...

فکرش را بکن یک سفید پوست خودش را سیاه بکند در فورماسیون برده داری. احساس بقیه سیاه پوستان تا حد لینچ کردن آن سفید پوست خواهد بود. کینه آنان همان ترس از دست دادن قدرت جنسیت برتر است.
رزا: تصحیح و تکمیل!

فکرش را بکن یک سفید پوست خودش را سیاه بکند در فورماسیون برده داری. احساس بقیه سفید پوست ها (نژاد برتر) تا حد لینچ کردن آن سفید پوست خواهد بود. کینه آنان همان ترس از دست دادن قدرت (نژاد و جنسیت) برتر است.
در جنبش علیه نژاد پرستی زنان سفید زیادی بودند که با سیاهان ازدواج کردند و بچه های مختلط دارند. این زنان بسیار سرکوب و طرد شدند. در آلمان هم بومیان سفید، زنان آلمانی مزدوج با آفریکا -آمریکایی ها را(اغلب مزدوج با سربازان سیاه از ارتش امریکا که در پایگاههای امریکایی آلمان نظامی هستند و در صفوف ارتش امریکا) طرد میکنند. کودکانشان در مدارس همبازی ندارند. در آلمان شرقی (آلمان به اصطلاح کمونیستی سابق) نژادپرستان آشکار و غیر آشکار علیه این زنان سفید وجود داردآنان را زنانی مینامند که با حیوانات (سیاهها) آمیختند.
-------------
رضا جان خوش آمدی