۰۳ فروردین، ۱۳۹۰

لیبی: جنگ، تجاوز ...انتخاب!

آغوش متعفن ضد امپریالیستی قزافی

سربازانی که از دستور قتل عام مردم توسط قزافی سرپیچی و متعاقبا کت بسته به قتل رسیدند. ویدئو

Soldiers Executed For Refusing Cooperation


یا سرباز مجهز به کاندوم امریکایی؟!
جنایت سربازان آمریکایی در افغانستان عکس

تنها زنان میتوانند این چرخه را در هم بشکنند وقتی مردان با خون هم وضو میگیرند.

Gaddafi Bombing of Ajdabiya (Libya) Killing Children & The Innocent. Mar. 16, 2011. اجدابيا

ویدئو استفاده از مزدوران آدمکشان حرفه ای رژیم قزافی برای سرکوب مردم
Videos of shocking violence began to emerge, following on allegations that Gaddafi had hired mercenaries form the rest of Africa to sow terror amongst protestors.
ویدئو از شهر بنغازی در لحظه ورود قاتلان حرفه ای قزافی
Benghazi. ‘Please help us. We do nothing. Please help us. I am afraid. I am really afraid.’
Libyan Doctor Shows Evidence Of Ammunition Used Against Protesters
"Executed Soldiers - Sirt Libya (Refused to Kill their own People) جنود تم اعدامهم"
Wounded And Dead Carried From Clash With Security Battalion, Benghazi

تلویزیون الجزیرهInside Story - Crushing Libya's revolt


برای خواندن و دیدن گزارشهای تصویری بروی ادامه مطلب کلیک کنیم.

عکس زنان علیه قزافی

تب جنگ عليه ليبی /برگردان ناهيد جعفرپور

رهبر ليبى مدعى شد: ما انقلاب جهانى عليه امپرياليسم را رهبرى مي‌كنيم. من از طوفان‌ها و جنگنده‌ها نمي‌ترسم .


محمد نبوس خبرنگار و وبلاگ نویس لیبیایی،   ویدئو
روشنگری.آنچه رژيم قذافی «ايستادگی» ميخواند، به نجات رژيم سفاک او نخواهد انجاميد، بلکه فقط راه را برای مداخله نظامی بازکرد و برتعداد قربانيان جنايات او می افزايد. محمد نابولوس يکی از آخرين جان باختگان جنايات رژيم قذافی است. نابولوس در خانه خود در بنغازی با يک وبکمرا تلويزيونی به نام «آزادی» درست کرده بود و از آنجا که به زبان انگليسی خوب آشنا بود به کمک اين تلويون از يک طرف افکار عمومی در کشورهای غربی را در جريان اوضاع ليبی قرار ميداد، از طرف ديگر راهی برای پيوند بين هزاران ليبيايی خارج از کشور با خانواده های خود گشوده بود. يکی از بينندگان تلويزيون او شرح داده است که با پخش خبر انفجارهای روز گذشته چگونه نابولوس وب کامرايش را به يک تلفن همراه وصل کرد و بعد يک تلفن همراه ديگر برداشت و به شهر رفت و در حاليکه با يک دست رانندگی و با دست ديگر فيلمبرداری ميکرد، همزمان بطور زنده از محل انفجارها گزارش تهيه ميکرد. يک روز بعد محمد نابولوس هدف اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد. شب جمعه او با چندين رسانه خارجی مصاحبه کرده بود. تلويزيون محمد را ميتوانيد در لينک زير ببينيد
http://www.livestream.com/libya17feb

رهبر لیبی شنبه شب با تاکید بر این که منطقه مدیترانه یک میدان جنگ واقعی شده، تهدید کرد که به اهداف عادی و نظامی حمله خواهد کرد و از مردم لیبی خواست تا اسلحه به دست بگیرند.
گفته می‌شود هزاران نفر از حامیان قذافی اطراف محل اقامت او گرد آمده‌اند تا یک سپر دفاعی انسانی علیه حمله‌ی احتمالی هوایی به قذافی تشکیل دهند.

قذافی به شکر خوردن افتاد ! / سید علی بجنب که فردا همین شکر هم گیرت نمیادااا !

پس از مواجهه با حمله متحدین، رهبر لیبی شنبه شب با تاکید بر این که منطقه مدیترانه یک میدان جنگ واقعی شده، تهدید کرد که به اهداف عادی و نظامی حمله خواهد کرد و از مردم لیبی خواست تا اسلحه به دست بگیرند.

گفته می‌شود هزاران نفر از حامیان قذافی اطراف محل اقامت او گرد آمده‌اند تا یک سپر دفاعی انسانی علیه حمله‌ی احتمالی هوایی به قذافی تشکیل دهند.
قطعنامه ۱۹۷۳ به جامعه‌ی جهانی اجازه می‌دهد برای حفاظت از جان شهروندان لیبی هواپیماهای ارتش این کشور را در زمین و هوا مورد حمله قرار دهند. همچنین حمله به تانک‌ها و زره‌پوش‌های ارتش لیبی نیز مجاز اعلام شده است. شورای امنیت با دخالت نیروهای زمینی و اشغال خاک لیبی به هر شکل مخالفت کرده است.
قذافی می‌نویسد «مردم لیبی پشتیبان من هستند. من حاضرم کشته شوم، همچنان که مردم لیبی، مردان، زنان و حتا کودکان آماده‌ی کشته شدن هستند.»

گزارش تصويري اشپيگل از اعزام نيرو به ليبي

شعله جنگ در لیبی بالا گرفتویدئو
وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که 124 موشک کروز به مجموع 110 موشک قبلی از همین نوع، در این نبرد افزوده است.
قذافى: مردم ليبى پدافند هوايى اين کشور هستند. قدرتمندترين دفاع هوايى همين مردم هستند. من الان در ميان مردم يعنى همان دفاع هوايى كشور قرار دارم. حمله‌ى نظامى نيروهاى غربى به رهبرى آمريكا، فرانسه و انگليس توجيهى ندارد و با منشور و قوانين سازمان ملل در تضاد است. اين تجاوز ظالمانه و آشكار از سوى فاشيست‌ها صورت مي‌گيرد. تاريخ آنها را در زباله‌دانى خود خواهد انداخت.  رهبر ليبى همچنين مدعى شد: ما انقلاب جهانى عليه امپرياليسم را رهبرى مي‌كنيم. من از طوفان‌ها و جنگنده‌ها نمي‌ترسم .

۱ نظر:

ناشناس گفت...

Hello, this weekend is pleasant designed for me, because
this occasion i am reading this impressive educational post here at my residence.Feel free to surf to my page vakantiehuisjes frankrijk huren