۲۹ آبان، ۱۳۹۰

خبر فوری: اعلام کاندیداتوری مینا احدی از "گروه مسلمان سابق" در پالتاک ایرانیان برای ریاست جمهوری ایران

مینا احدی رهبر تشکل ایکس مسلم در اتاق گفتگوی اینترنتی ایرانیان بعد از اعلام کاندیداتوری برای پست ریاست جمهوری ایران از طرف 4 نفر از شرکت کنندگان حزب کمونیست کارگری با اتفاق آرا انتخاب شد.

ما شرکت کنندگان ابتدا کمی در شک و تردید بودیم مبادا در انتخابات تقلبی صورت گرفته باشد. اما بعد از باز کردن چت تصویری ایشان زمزمه های " رای من کو" پایان گرفته و بدین وسیله این پیروزی بزرگ و پایان 33 سال دیکتاتوری اسلام سیاسی را به ملت ایرانی تبریک میگوییم.
پس از اعلام این پیروزی حزب کمونیست کارگری اعلام کرد قانون اساسی ایران بر طبق اساسنامه حزبی بدینگونه تغییر خواهد کرد: عشق آزاد برای رفقا و ممنوعیت سقط جنین برای بانوان. از کودکان ناخواسته در یتیم خانه های چایچفسکو ای پذیرایی به عمل می آید. همزمان شعار بزرگی برسردر کاخ ریاست جمهوری به رنگ قرمز با مضمون "شما بزایید، ما کارگرش میکنیم" در حال نصب شدن است. طبق قانون جدید و تئوری قدیم منصور حکمت رهبر متوفی حزب کمونیست کارگریHKK

تمامی زنان در صف برای نوبت سقط جنین قاتل محسوب میشوند.  تغییرات بعدی در قوانین شرعی ایران در اطلاع ثانوی گزارش میشود.

اولین کشور که همزمان با تبریک رییس جمهور جدید ایران را به رسمیت شناخت کشوری کوچک در سواحل پالتاک میباشد. از آنجایی که شهروندان این کشورشبها فعالند از هم اکنون برای ابراز احساسات و اعلام حمایت در راهروهای پالتاک منتظر ظهور ماه میباشند. رسانه های زیادی هنوز از خبر تغییر سیستم حکومتی ایران به جمهوری سلطنتی سوسیالیستی دمکراتیک ایران با خبر نشدند. اما قرار است این خبر بزودی در رسانه احزاب دوست و برادر حامی ایکس مسلم و Politically Incorrect منتشر شود.

با توجه به شدت گیری فعالیت‌ها و همکاری‌های مینا احدی با طیف راست افراطی و ضد خارجی اروپا، پیشنهاداتی مبنی بر چشم‌پوشی از دعوت مینا احدی به عنوان سخنران به برگزار کنندگان این جلسه یعنی «سازمان جوانان دمکرات مسیحی آلمان» و «حزب دمکرات مسیحی آلمان» داده می شود. (پس از انتشار این مطلب به علت پیدا نشدن جای مناسبی برای سخنرانی جلسه لغو شد!! کلیسای St. Gertrud از در اختیار نهادن سالن سخنرانی سرباز زد و علتش را هم سازماندهی تعزیه گردانی اسلام ستیزان افراطی و راست های افراطی معروف به Pax Europa اعلام کرد – مترجم ).
برای مراجعه به آخرین مطلب درج شده در رسانه های فارسی زبان میتوانید روی اینجا کلیک کنیم.راسیست ها و فاشیست ها را افشاء کنید و پرده از امیال ضد بشری آنان بردارید؛ همکاری مینا احدی با نیروهای راسیست

منتشر شده توسط مجله هفته در آبان ۲۷, ۱۳۹۰ ۰ نظر آرش نیکجو
سایت اینترنی ” پی ال ” مرکز افکار فاشیست های پست مدرن می باشد. جنگ آنان با ۸ میلیون کارگران مهاجر و آماده کردن فضای سیاسی آلمان برای کشتار و فرستادن آنان به اطاق های گاز می باشد. آیا کارگران مهاجر سربار مردم آلمان می باشند و آیا از جیب آن مردم میخورند ؟ – بگذارید به این سئوال پاسخ دهم . کارگران ترک و کرد مهاجر تنها ۴۰ ملیارد دلار از فروش ” دونر ” سرمایه را به گردش در آورده اند. در این گردش ها، درآمدهای سرشاری به جیب سرمایه داران آلمانی ریخته می شود ، برای مثال؛ خرید وسایل حمل و نقل، پرداخت اجاره مغازه ، خرید گوشت طیور، گوشت گوسفند، آرد، انواع سبزی جات، چای، قهوه ، قوطی ها بزرگ کنسرو حبوبات از فروشگاه های مخصوص، انواع نوشیدنی ها و ده ها اجناس دیگر در این کشور از واسطه ها ، فروشگاه ها و بازار های بزرگ در آلمان خریداری می شود و همچنین از آن در آمد ۱۶% مالیات به جیب دولت ریخته می شود، و در ضمن برای ده ها هزار نفر محل شغل ایجاد و پرداخت ماهیانه سهم ، به صندوق بیمه سلامتی و عمر برای بازنشستگان آلمانی و ” خارجی” امروز و در آینده، مسئله حیاتی است، که کارگران مهاجر با عرق پیشانی پای گرمای طاقت فرسای سیخ های ” دونر” و تنورهای پخت پیتزا کار سخت روزانه را انجام می دهند. این کارگران که از ده شصت به اجبار به آلمان با تبلیغات زیادی آورده شده اند. اما چگونه ؟

من هنگامیکه از جهنم جمهوری فاشیستی – اسلامی جان خود را نجات دادم ، در پشت دیوارهای سیم خاردار مرز اطریش – آلمان قرار گرفته و شاهد پذیرایی از کارگران مهاجر و مخصوصا کارگران ترک و کرد از کشور ترکیه بودم!. در منطقه گمرک مرزی مسافرین اتوبوس ها را پیاده کرد و همه را در یک راه رو دراز ردیف و چند پلیس وحشی مرزی آنرا را اجبار به لخت شدن کرده، ابتدا از سن آنان که در گذرنامه نوشته شده بود،مطلع ، سپس نظری با دقت به هیکل او کرده و از او سئوال هایی می کردند، آیا تا به حال مریض شده ای ؟ چه بیماری؟ سپس با چراغ باطری دار به دهان او نگاه کرده و تعداد دندان های او را شمرده ، و سپس خواستار درآوردن آخرین لباس زیر در قسمت پائین شده و سپس بیضه های او را در دست گرفته و انگشتی درد آور به مخرج او می کرد. در پایان کل جمعیت به دو دسته تقسیم می شدند. آنانی که از کار کردن در آلمان محروم و عده دیگر ورقه ای به آنان داده تا پر کنند و با مهر کردن آن ورقه اجازه ورود به خاک آلمان داده می شد. تمام جمعیت مونث ، کودکان ، کهنسالان از همان اول باید در اتوبوس مانده و به ترکیه بازگردانده می شد. بعدا در اثر مبارزات کارگران کمونیست و مترقی، کارزار های مختلف و تظاهرات گسترده دولت آلمان دست به تصویب قوانینی زد که کارگران مهاجر می توانند افراد خانواده خود را به آلمان دعوت کنند .کارگر مهاجر از کشورهای آفریقا و آسیا جنس سوم می باشند و همراه با کارگران آلمانی به عنوان کالا انتخاب ، خریده و یا موقتا اجاره داده می شوند.


کارگران مهاجر وزنه سنگینی در تولید و اقتصاد سرمایه داری در آلمان می باشند. حتی فاشیست های ضد بشری آن الفبای اقتصادی را می دانند. ولی آنچنان کور دل ، سیاه اندیشه و “دِب ” ( شعبان بی مخ به زبان آلمانی) و کله گر می باشند ، دست به کشتار این مردم شریف می زنند.

چند وقتی است که صحبت از یک سری قتل های زنجیره ای در برلن می شود و مقتولین آن همان صاحبان رستوران های “دونر ” می باشند. فاشیست های قاتل جوراب شلواری بر روی سر و صورت کشیده تا چهره آنان پنهان مانده و مستقیما در مقابل چشمان مشتری ها، آنان را با گلوله به قتل می رسانند. در پس جنایات پی در پی انگیزه های شارژ شده وجود دارد، که تبهکاران و تروریست های پست میز تحریر و قلم به دست عاملین تحریک و قاتلین اصلی می باشند. ” مینا احدی ” یکی از عاملین تحریک می باشد. حال به تمام محتوی سایت ” پی ال ” نظر افکنیم که تنها تبلیغات بر علیه کارگران مهاجر از ترکیه (کورد و ترک)، بر علیه کارگران و خانواده های مهاجر از کشورهای عربی شمال آفریقا و منطقه خاورمیانه و غیره است. این تبلیغات زهرآگین بر علیه ” اسلام ” است؟. حال کسانیکه برروی کارت شناسنامه آلمانی آنها و یا در داخل پاسپورت نوشته شده : ” مذهب : اسلام – باید مانند یهودیان به جای ستاره کلمیت ، حلال ماه و ستاره که علامت مسلمانان است، بر روی لباس در محل سینه دوخته شود، تا مشخص شود چه کسی مسلمان می باشد ( همان کاری که قبل از فرستادن یهودیان به بازداشتگاه های سیم خاردار توسط هیتلر انجام گرفت) .

دیروز مغازه های یهودیان را به آتش می کشیدند و بنا بر امر ” میتا احدی ” دِب: حالا نوبت آتش زدن مغازه های کارگران مهاجر رسیده است . همانطوریکه در بالا قید کردم ترور صاحبان ” دونر” در شهربرلن عاقبت به مطبوعات راسیست ها نفوذ کرد . و باید خانم مرکل پاسخگوی آن باشد. تمایل زیاد برای ساختن بازداشتگاه های سیم خاردار توسط ” زاراسین ” ، افراد شعبه حزب آزادی در آلمان که رهبر آن ” گرد ویلدرز” هلندی است ، نازی های حزب ملی آلمان ، ” پرو کلن” ، ” پرو دوچلند ” وجود دارد و مینا احدی مشوق تقویت تمایل های خطر ناک و غیر قابل کنترل است که نتیجه جنایت آنرا امروز شاهد می باشیم. مینا احدی عمدا به کار ” زلکسیون ” ، تفکیک ، نفاق میان طبقه کارگر در آلمان مشغول است . شوریدن نفرت، تحریک به قتل آگاهانه انجام وظیفه می کند. سایت اینترنی ” پی ال ” دارای عکس و تصاویر کوچک در سمت راست است. شما می توانید صفحه را باموش به سمت بالا کشانده ، تا آن تصاویر را به بینید. همه آنان به صورت وحشیانه نفرت را بر علیه کارگران مهاجر تحریک می کند. در میان عکس ها یک ” گیف ” و یا ” فلاش ” انی ماتور شده ، با رنگ پرچم آلمان است که مشغول انداختن کمونیسم به سطل زوباله دانی می باشد و فورا متوجه عکس خواهید شد. حال باید از مینا احدی راسیست سئوال کرد ، که چگونه این اجازه را به خود می دهد که نام کمونیست بر خود نهاده و بیشرمانه کمک به نئو نازی ها کرده، که کمونیسم در سطل آشغال انداخته شود.؟! – توفان سرخ – آرش نیکجو
************************
به نقل از مجله هفته
از کمونیست‌ها و نژاد پرستان ـ سر در گمی در سایت PI-News و یا مینا احدی و سایت نژاد پرستان
از کمونیست‌ها و نژاد پرستان ـ سر در گمی در سایت PI-News
و یا مینا احدی و سایت نژاد پرستان (۱)
نوشته آریو ابراهیم پور میرزائی
منتشر شده در تسایت آنلاین zeit online
مترجم بیژن سهروردی

روی سایت نژادپرستانه و خارجی ستیز «Politically Incorrect» دوستی ویژه ای شکل گرفته است. در سایت مذکور اخیراً و به طور رسمی «مقاله‌ – فراخوانی!» از مینا احدی (از رهبری «حزب کمونیست کارگری ایران») و منتقد «اسلام» تحت عنوان «انقلاب در ایران به یاری شما نیاز دارد!»انتشار یافته است.

روی سخن فراخوان ایشان با مرتجعین، خارجی ستیزان و اسلام ستیزان یعنی خوانندگان سایت مذکور که به عنوان “PI-News” هم معروف است می باشد.

فراخوان مینا احدی در کنار ادعا های بی پشتوانه، نشان دهنده بی اطلاعی نویسنده از اتفاقات داخل ایران است.

هدف مقاله بخصوص بی‌اعتبار ساختن اسلام است تا کمک واقعی به سبز ها ویا جنبش دمکراسی خواهانه مردم ایران (که خود این جنبش نیز تحت تأثیر اسلام قرار دارد) .حامیان جنبش سبز از «پشتیبانی» ایشان از این جنبش نه تنها راضی نیستند بلکه حمایت مینا احدی نویسنده سایت “PI-News” را بشدت رد می کنند.

قضیه زمانی جالب می‌شود که در همین سایت راسیستی و ضد خارجی اعلام و تبلیغ می‌شود که مینا احدی از سوی «سازمان جوانان دمکرات مسیحی آلمان» برای سخنرانی و بحث و گفتگو به شهر «آشافن بورگ» دعوت شده است.

با توجه به شدت گیری فعالیت‌ها و همکاری‌های مینا احدی با طیف راست افراطی و ضد خارجی اروپا، پیشنهاداتی مبنی بر چشم‌پوشی از دعوت مینا احدی به عنوان سخنران به برگزار کنندگان این جلسه یعنی «سازمان جوانان دمکرات مسیحی آلمان» و «حزب دمکرات مسیحی آلمان» داده می شود. (پس از انتشار این مطلب به علت پیدا نشدن جای مناسبی برای سخنرانی جلسه لغو شد!! کلیسای St. Gertrud از در اختیار نهادن سالن سخنرانی سرباز زد و علتش را هم سازماندهی تعزیه گردانی اسلام ستیزان افراطی و راست های افراطی معروف به Pax Europa اعلام کرد – مترجم ).

مضحک این است احدی خود را نه تنها«منتقد اسلام» که کمونیست هم می شمارد، تا اینجا قضیه مطلب جدیدی نیست اما ماجرا آنجا جالب می‌شود که پایه‌های ایدئولوژیک و تبلیغاتی «Politically Incorrect» (جریان راسیست و مرتجعی که خانم احدی مقاله در آن می نویسد) بر چپ و کمونیست ستیزی استوار بوده و مدعی قصه خطر رشد چپ و رادیکال تر شدن آن در اروپا هستند.

از نظر نویسندگان« Politically Incorrect» سایتی که مینا احدی با آنان همکاری می‌کند «حزب سوسیال دمکرات آلمان»و «حزب سبزهای آلمان» فرقه های «چپ افراطی» محسوب می شوند. سؤال اینجا است: نظر نویسندگان« Politically Incorrect» در مورد «حزب کمونیست کارگری» چیست؟
اسلام ستیزی و دشمنی با اسلام گویا دو جریان «ظاهرا» متفاوت رابه هم پیوند میزند، دو جریانی که در نگاه اول با هم نباید ارتباطی داشته باشند! (اما تنها در نگاه اول!! – مترجم) .
اصل مقاله به آلمانی
Von Kommunisten und Rassisten – Verwirrung bei PI-News
Von Ario Ebrahimpour Mirzaie 12. Januar 2010 um 19:44 Uhr


توضیحات مترجم:
http://www.pi-news.org/ سایت به زبان انگلیسی

نگاه کنید به سایت همکاران خانم احدی « Politically Incorrect»
http://www.pi-news.net/2010/07/geert-wilders-kommt-am-2-oktober-nach-berlin
(۱) تیتر دوم از مترجم است
Von: Arash Nikjoo
قاله احدی در این سایتPI
http://www.pi-news.net/2011/02/mina-ahadi-lasst-den-islamisten-keine-chance/

مقالات مینا احدی در جریان راست راسیست وفاشیس فاشیستی لابی اسرائیل بنام ا”ینکورکت ”

http://www.pi-news.net/2011/02/mina-ahadi-lasst-den-islamisten-keine-chance/

هیچ نظری موجود نیست: