۱۶ آبان، ۱۳۹۰

فيلمی مستند از مازيار بهاری در مورد قاتل عنکبوتی مشهد - سعيد حنايی

مستندی از مازیار بهاری در مورد قاتل عنکبوتی مشهد - سعید حنایی این فیلم مستند ساخته آقای مازیار بهاری را میتوانید در آدرس زیر ببینید. سعید حنائی بنّا و قاتل 16 زن بیگناه درمشهد که یک مسلمان واقعی بود و اشخاصی که بنفع او خزعبلاتی سرهم میکنند، نمایانگر قاتل پروری اسلام ناب محمدیست. حرفهای پسرش و همسرش وحشتناک و آزار دهنده است و نمونه بارز تربیت اسلام ناب محمدیست.
https://youtu.be/AAVJNphlb5M

 And Along Came a Spider
«و عکنبوت آمد» مستندی گزارشی و حاصل مصاحبه‌هایی با سعید حنایی در زندان وکیل‌آباد مشهد است. قتل‌های زنجیره‌ای حنایی مدتی سوژه بخش حوادث مطبوعات بودند. روزنامه‌ها به دلیل شیوه خاص قاتل در به دام انداختن و کشتن مقتولان، به او لقب «عنکبوت» داده بودند.
سعید حنایی در یک سال به ۱۶ قتل دست می‌زند. مقتولان (به جز یک نفر) همه از زنان خیابانی و مصرف‌کننده و درگیر مواد مخدر بوده‌اند. تعلق آن‌ها به قشر خاصی از جامعه، انگیزه ویژه قاتل را از انجام قتل‌ها نشان می‌دهد.
مازیار بهاری در مستند خود، مصاحبه‌هایی با خانواده سعید حنایی و خانواده مقتولان می‌کند و حتی زنی خیابانی به نام «هستی» را مقابل دوربین خود می‌نشاند. بهاری از این طریق به کند و کاو بستر اجتماعی وقوع چنین حوادثی می‌پردازد.
مستند او به تحلیل افکار و عقایدی آشنا می‌پردازد که با زندگی روزمره ما گره خورده‌اند و شرایطی اجتماعی را به تصویر می‌کشد که زنان خیابانی و سعید حنایی‌ها را در بستر خود رشد می‌دهد. نهایت سوژه مستند «و عنکبوت آمد» بر خلاف اخبار صفحه حوادث، نه شخص سعید حنایی، بلکه شرایطی اجتماعی است که می‌تواند همواره آبستن وقوع رفتارهایی چنین خشونت‌آمیز باشد


پدری دختر۶ ساله‌اش را با چاقو و سنگ کشت
متهم به قتل دخترش در اعترافات خود عنوان کرد که ساکن تهران است و به بهانه مسافرت به بروجرد ريحانه را از خانه خارج و در بيابان‌های اراک او را به قتل رسانده است. متهم در ادامه اعترافات خود در تشريح چگونگی به قتل رساندن ريحانه اعلام کرد که در ابتدا به وسيله يک قبضه چاقو گلوی طفل شش ساله را بريده و پس از آن با ضربه قطعه سنگی به سرش وی را از پای درآورده است...
اين متهم در تحقيقات اوليه ضمن قبول بزه انتسابی مدعی شد که «ريحانه» دختر شش ساله وی حاصل ارتباط نامشروع همسرش با مرد ديگری است اما ماموران در بازرسی از خودرو وی موادمخدر از نوع شيشه را کشف کردند و دريافتند اين فرد در پی توهم حاصل از مصرف موادمخدر دختر خود را به قتل رسانده است.

رژیم اسلامی قرار است ما را بدست خودمان نابود کند. مخدر"رکس" قوی تر و ارزانتر از شیشه

هیچ نظری موجود نیست: